II kolejka WLS za nami

Ikona
(Zam: 16.11.2010 r., godz. 12.12)

W niedzielę 14 listopada w hali WOSiR rozegrana została druga kolejka spotkań Wyszkowskiej Ligi Siatkówki. Na czele tabeli ex aequo znajdują się UKS Polonez, Mobily PTM Fitland i Nowy Wyszkowiak.

W pierwszym spotkaniu spotkały się ze sobą ekipy Play Wyszków i Mobily PTM Fitland. Pierwszy set spotkania nie zawiódł widowni. Cała pierwsza partia była niezwykle wyrównana. W końcówce w walce na przewagi więcej zimnej krwi zachowali siatkarze PTM-u i wygrali 29:27. W drugiej odsłonie gra młodych siatkarzy z Play Wyszków totalnie się załamała. Ulegli oni rozpędzonym rywalom 14:25, a w rezultacie 0:2 w całym meczu.

W równolegle rozgrywanym spotkaniu nasza redakcyjna drużyna, Wyszkowiak, starła się z weteranami wyszkowskiej siatkówki, zespołem SKW Mimozy. Jednostronne spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wyszkowiaka 2:0 (8, 17).
Podobny przebieg miało spotkanie Campera VIP i Zespołu Szkół nr 2. Doświadczone ,,VIP-y” pokonały młodszych rywali 2:0 (13, 18).

W tym samym czasie na przeciwległym sektorze Rybno toczyło walkę z osłabionym kadrowo zespołem LS Service. W pierwszym secie siatkarze z nadbużańskiej miejscowości pokonali bardziej utytułowanych rywali 25:16. W kolejnej partii role się odwróciły, wygrał LS Service 25:21. Tym samym wynikiem zakończył się jedyny w tej kolejce tie-break i ostatecznie LS wygrał spotkanie 25:21.

W ostatniej rundzie spotkań I LO Nowy Wyszkowiak rywalizował z Długosiodłem. W pierwszej partii ,,dziennikarze” wygrali po emocjonującej końcówce 29:27. W drugiej przypieczętowali swoje zwycięstwo wygrywając do 19 i całe spotkanie 2:0.
W ostatnim spotkaniu młodzi zawodnicy UKS-u Polonez starli się z debiutującym w lidze Euro-Bram-em. Mecz ,,bez historii” swoim triumfem zakończyli zawodnicy UKS-u 2:0 (10, 10).

Kolejna kolejka spotkań zostanie rozegrana w niedzielę 28 listopada w następującej kolejności