Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Rząśnik nadal bez punktów w „okręgówce”

(Zam: 21.08.2013 r., godz. 10.30)

W swoim pierwszym wyjazdowym spotkaniu w rozgrywkach Ligi Okręgowej, WKS Rząśnik uległ w Warszawie miejscowej Olimpii 0:2.

Spotkanie zostało rozegrane w środę 14 sierpnia. Od początku pierwszej połowy na boisku dominowali piłkarze Olimpii. Stołeczni regularnie atakowali bronioną przez Łukasza Rogulskiego bramkę. Golkiper z Rząśnika dobrze prezentował się wygrywając kilka pojedynków sam na sam. Rogulski w końcu jednak skapitulował. Po raz pierwszy miało to miejsce w 21. minucie, kiedy po podaniu z lewej strony jeden ze stołecznych wbił piłkę do bramki WKS-u z najbliższej odległości. Drugie trafienie Olimpii miało miejsce w 38. minucie, pierwszy strzał z pola karnego odbił przed siebie bramkarz, przy dobitce był już jednak bezradny. Rząśniczanie w pierwszej połowie nie stworzyli żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.
W drugiej odsłonie gra podopiecznych trenera Artura Salamona była nieco lepsza. Piłkarze Olimpii zostali odrzuceni bliżej środkowej strefy boiska. Było to jednak za mało na zdobycie chociażby honorowej bramki. WKS musiał uznać wyższość gospodarzy i ostatecznie uległ 0:2.
Olimpia Warszawa – WKS Rząśnik 2:0 (2:0)
WKS: Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, P. Kulesza, D. Brejnak, P. Osowiecki – P. Todorowski, Ł. Kamiński, B. Salamon, A. Nikodemski – P. Ciemerych (68. – Ł. Deptuła), G. Abramczyk.
W najbliższej kolejce WKS zmierzy się na stadionie w Wyszkowie z ekipą Vulcanu Wólki Mlądzkiej. Spotkanie zostanie rozegrane w środę 21 sierpnia, początek o godz. 18.00. W weekend rząśniczanie będą z kolei przeciwnikami faworyta ligi, zespołu Hutnika Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w stolicy.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Ryś Laski – Wicher Kobyłka 1:1
Bóbr Tłuszcz – Legion Warszawa 1:0
Grom Lipowo – Dąb Wieliszew 5:3
Dolcan II Ząbki – Hutnik Warszawa 1:0
AON Rembertów – Vulcan Wólka Mlądzka 2:2
W kolejce rozgrywanej w dniach 17-18 sierpnia WKS pauzował.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl