Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 listopada 2020 r., imieniny Walerego, Wirgiliusza

Siatkarze Campera zagrali pokazowy mecz w Gulczewie

Ikona
(Zam: 21.08.2013 r., godz. 10.30)

W niedzielę 18 sierpnia w Gulczewie odbył się I Amatorski Turniej Siatkarski oraz Piknik Rodzinny zorganizowane przez OSP Gulczewo, Europejskie Centrum Kształcenia „Pascal” oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy „TOR”. Imprezy swoją obecnością uświetnili siatkarze I-ligowego Campera Wyszków, którzy zagrali pokazowy mecz.

W amatorskim turnieju siatkówki wzięły udział drużyny złożone z zawodników znanych z występów m. in. w Wyszkowskiej Lidze Piłki Siatkowej (organizowanej przez WOSiR w okresie jesienno-zimowym). W sumie do rywalizacji na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach przystąpiło sześć zespołów. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął PTM Wyszków, drugie – Wichry, a trzecie – Szkoleś. Na dalszych pozycjach ulokowały się drużyny Rybienka Leśnego, Pascala oraz Gulczewa.
W trakcie turnieju rozegrany został również pokazowy mecz z udziałem zawodników Campera Wyszków. Kadra zespołu podzieliła się na dwie drużyny, które rozegrały dwa sety. Zgromadzeni widzowie mogli zobaczyć w akcji m. in. nowe nabytki drużyny.
W międzyczasie na terenie OSP Gulczewo odbywał się Piknik Rodzinny. Zgromadzeni mogli wziąć udział w tańcach zumby oraz obejrzeć pokaz udzielania pierwszej pomocy. Oprócz tego na najmłodszych czekały gry i zabawy, zabawki pneumatyczne, a także poczęstunek.

Paweł Kaczorowski zagra w PlusLidze
Były zawodnik Campera Wyszków – Paweł Kaczorowski, od przyszłego sezonu będzie miał szanse zadebiutować na parkietach PlusLigi. Przyjmujący, który spędził w Camperze Wyszków ponad dwa lata, będzie bowiem bronił barw AZS-u Politechniki Warszawskiej. Paweł ma za zadanie zastąpić w składzie „Inżynierów” Pawła Siezieniewskiego, który z kolei zrobił ruch w przeciwną stronę i przeszedł do I-ligowego Cuprumu Lubin. O tym, który z dwójki siatkarzy podjął lepszą decyzję, dowiemy się w najbliższym sezonie. Ze swojej strony życzymy Pawłowi sukcesów w barwach nowego klubu.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl