Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyKino Stare bez foteli

Ikona
(Zam: 24.08.2010 r., godz. 08.45)

Większość foteli, projektory, oświetlenie znikną niedługo z budynku dawnego Kina Starego. To efekt przejęcia nieruchomości przez nowego dzierżawcę, który ma nowy pomysł na zagospodarowanie nieruchomości.

Właściciel obiektu, wyszkowska Ochotnicza Straż Pożarna podpisała już umowę z firmą „Graffiti” przekazując jej w dzierżawę budynek dawnego Kina Starego. Nowy gospodarz (wcześniej kino dzierżawił prywatny inwestor Artur Kalinowski) rozpocznie niedługo remont obiektu. Elementem zmian jest usunięcie części dawnego wyposażenia. Zarówno fotele, projektory, jak i oświetlenie to własność Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”, który do 2008 r. prowadził kino. Dyrektor „Hutnika” Artur Laskowski przyznał, że ośrodek zamierza sprzedać fotele, bo nie widzi możliwości wykorzystania ich przez „Hutnik”.

– Są wprawdzie w lepszym stanie niż te, które mamy na sali widowiskowej w „Hutniku”, ale jest ich za mało, byśmy mogli zastąpić nimi starsze – tłumaczy.

Jak zaznacza, dwie gminy z powiatu wyszkowskiego są już zainteresowane kupnem części foteli. „Hutnik” wystawił też je na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro. Projektory „Hutnik” także zamierza zbyć.

Do tej pory z kina zostały usunięte projektory, demontaż foteli planowany jest na ten, względnie przyszły tydzień. Wymontowanie całego wyposażenia ma potrwać do końca sierpnia.

Właściciel „Graffiti” Krzysztof Kmiołek (prowadzący na osiedlu Polonez pizzerię i klub) deklaruje, że remont chciałby rozpocząć jak najszybciej.

– Chcemy jak najszybciej uporać się z wielkim sprzątaniem Kina Starego po to, aby móc przystąpić do prac modernizacyjnych niezbędnych do realizacji naszego projektu – mówi Krzysztof Kmiołek.

W tej chwili prowadzi rozmowy z pracownią projektowania wnętrz, planuje zamontować nową instalację elektryczną. Właściciel „Graffiti” nie chce na razie zdradzać szczegółów dotyczących dalszych planów. Zakłada, że remont budynku potrwa trzy miesiące. W dawnym Kinie Starym planuje prowadzić działalność gastronomiczno-rozrywkową – w lokalu będzie można coś zjeść, przyjść na dyskotekę, koncert, obejrzeć wystawę itp.

J.P.

Komentarze

Dodane przez lolek, w dniu 31.08.2010 r., godz. 04.12
Zadnych szans.Zero parkinku,Wyszkowianka bis,SMROD SPALIN,Wychodzisz po drinku pod tira! Beda powazne problemy!!!
Dodane przez zzz, w dniu 31.08.2010 r., godz. 18.51
Sukces murowany. Parking przy parku. Wiekszy lokal od wyszkowianki, najwiekszy w wyszkowie. Na przeciwko grzybek. Czego chcec wiecej!!!
a na co nam kino,lepiej sie urżnąć
Dodane przez astar, w dniu 31.08.2010 r., godz. 22.19
widzisz lolek ale tu się liczy kasa a nie to że lokal przy głównej drodze gdzie nawet bez drinka pod tira możesz wpaść tym bardziej jak jest już ciemno bo tam nawet latarni porządnych nie ma...kasa stary kasa...
heh
Dodane przez Kotletto, w dniu 16.09.2010 r., godz. 14.04
Lolek a ludzie chodzacy do grzybka po % nie moga wpasc pod tira? Ps. Walic Krzycha dopoki on sie nie ogarnie imprezy beda nieogarniete zobaczymy czy zastaniemy podobne chamstwo jak w graffitti

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl