Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 czerwca 2022 r., imieniny Łucji, WilhelmaA. Łossan: „Bardzo sympatyczna okolica”

Ikona
(Zam: 07.08.2013 r., godz. 10.30)

Najpóźniej z końcem sierpnia funkcję wójta przestanie pełnić Adam Zdzisław Łossan wybrany na to stanowisko przez prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska w związku z nieoczekiwaną śmiercią Adama Ołdaka.

A. Łossan był obecny na ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się w minioną środę 31 lipca, ponieważ, jak twierdził, chciał się przedstawić wszystkim powiatowym radnym. Mimo że zabrał głos tylko na chwilę, to i tak większość tego czasu poświęcił na słowa pochwały dla gminy i pracowitości urzędników.
- Z wielką przyjemnością pełnię funkcję, którą mnie obdarzono. Bardzo dobrze zastałem gminę Zabrodzie i bardzo sympatyczne sąsiedztwo. Mam na myśli pozostałe gminy powiatu wyszkowskiego – powiedział. – Z wielką przyjemnością będę wspominał pobyt tutaj. Bardzo sympatyczni ludzie, bardzo sympatyczna okolica i bardzo porządnie prowadzone wszystkie sprawy.
A. Łossan funkcję wójta pełni od 19 czerwca. Ma 67 lat, pochodzi z Zielonki, gdzie przez 8 lat był burmistrzem tego miasta. Interesuje się historią, polityką, gospodarką i literaturą.
A.B.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl