Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 grudnia 2023 r., imieniny Daniela, Waldemara



A. Łossan: „Bardzo sympatyczna okolica”

(Zam: 07.08.2013 r., godz. 10.30)

Najpóźniej z końcem sierpnia funkcję wójta przestanie pełnić Adam Zdzisław Łossan wybrany na to stanowisko przez prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska w związku z nieoczekiwaną śmiercią Adama Ołdaka.

A. Łossan był obecny na ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się w minioną środę 31 lipca, ponieważ, jak twierdził, chciał się przedstawić wszystkim powiatowym radnym. Mimo że zabrał głos tylko na chwilę, to i tak większość tego czasu poświęcił na słowa pochwały dla gminy i pracowitości urzędników.
- Z wielką przyjemnością pełnię funkcję, którą mnie obdarzono. Bardzo dobrze zastałem gminę Zabrodzie i bardzo sympatyczne sąsiedztwo. Mam na myśli pozostałe gminy powiatu wyszkowskiego – powiedział. – Z wielką przyjemnością będę wspominał pobyt tutaj. Bardzo sympatyczni ludzie, bardzo sympatyczna okolica i bardzo porządnie prowadzone wszystkie sprawy.
A. Łossan funkcję wójta pełni od 19 czerwca. Ma 67 lat, pochodzi z Zielonki, gdzie przez 8 lat był burmistrzem tego miasta. Interesuje się historią, polityką, gospodarką i literaturą.
A.B.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta