WKS przegrywa w ostatnim sparingu

(Zam: 07.08.2013 r., godz. 10.30)

W swoim ostatnim podczas letnich przygotowań meczu sparingowym WKS Rząśnik uległ Mewie Krubin 1:2. Bramkę dla zespołu trenera Salomona zdobył Grzegorz Abramczyk.

Mecz został rozegrany w niedzielę 4 sierpnia w Nowym Dworze Mazowieckim. W pierwszej połowie dominował WKS, jednak to rywale zdobyli bramkę. W 31. minucie gry jeden z piłkarzy Mewy pokonał bramkarza WKS-u wykorzystując sytuację sam na sam. W szeregach drużyny z Rząśnika dobrze prezentował się Adrian Nikodemski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
W drugiej odsłonie obraz gry był podobny, mimo że w WKS-ie doszło do kilku zmian. Rząśniczanie zdołali wyrównać stan meczu po dwójkowej akcji Nikodemskiego i Grzegorza Abramczyka, po której ten ostatni strzałem w róg bramki doprowadził do remisu. Mimo dalszej przewagi WKS-u, gola na wagę zwycięstwa udało się zdobyć rywalom. W 72. minucie piłkarze Mewy ustalili wynik meczu po rzucie rożnym.
Mewa Krubin – WKS Rząśnik 2:1 (1:0)
Bramka dla WKS-u: G. Abramczyk.
WKS: Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, T. Osowiecki, P. Kulesza, A. Ciemerych – A. Nikodemski, B. Salamon, Ł. Kamiński, M. Domalewski – G. Abramczyk, P. Ciemerych. W drugiej połowie wystąpili również: P. Rosiński, Z. Kałek, P. Borys, Sz. Garbarczyk, Ł. Deptuła, P. Osowiecki, Ł. Gałązka, P. Todorowski, M. Krawczyk.
W niedzielę 11 sierpnia WKS Rząśnik zadebiutuje na boiskach Ligi Okręgowej. Pierwszy mecz zostanie rozegrany na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Początek o godz. 11.00, przeciwnikiem WKS-u będzie AON Rembertów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!