Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaNowe czarne punkty w powiecie

(Zam: 31.07.2013 r., godz. 10.30)

Znaki „czarny punkt wodny” pojawią się Zazdrości (gmina Zabrodzie) przy wyrobiskach żwirowych oraz w Udrzynie nad Bugiem (gmina Brańszczyk). To kolejne tego typu miejsca uznane jako szczególnie niebezpieczne dla kąpiących.

W powiecie wyszkowskim nie ma wyznaczonych kąpielisk. W regionie można się kąpać w 35 miejscach. Kąpieliska są w Kozienicach, Nieporęcie, Kącku, Płocku, Radomiu, Żyrardowie, miejsca wykorzystywane do kąpieli ma m.in. Ciechanów, Gostynin. Serock, Wieliszew, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Brok, Pułtusk, Warszawa (Jeziorko Czerniakowskie).
Mimo ryzyka, niektórzy decydują się na kąpiel w miejscach niestrzeżonych, dzikich. W powiecie wyszkowskim doszło w tym sezonie do utonięć. Od czterech lat samorząd województwa mazowieckiego wspólnie z policją oznacza najbardziej niebezpieczne miejsca „czarnymi punktami wodnymi”. W tym roku przybędzie ich na Mazowszu 21, w tym w Zazdrości i Udrzynie. Miejsca wytypowały komendy wojewódzka i stołeczna Policji.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl