Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 września 2021 r., imieniny Franciszka, Justyny

Ze słoniem na szczęście

Ikona
(Zam: 16.11.2010 r., godz. 12.38)

W minionym tygodniu na świat przyszła córka Grzegorza Nowosielskiego Malwinka. Kandydat przyznaje, że z tego powodu nie będzie uczestniczył, tak aktywnie jak do tej pory, w kampanii wyborczej. Zaznacza jednak, że niemal wszystkie jej elementy udało się zrealizować.

Wyszkowianie nie mogli jedynie ujrzeć na niebie paralotni ciągnącej za sobą transparent z napisem „Głosuj na Grzegorza Nowosielskiego”. Przeszkodziła w tym pogoda.

Spotkania, przedwyborcze porozumienia, poparcie organizacji samorządowych, sołtysów – to elementy strategii wyborczej Grzegorza Nowosielskiego ze Wspólnoty Samorządowej, które mogliśmy obserwować przez ostatnie tygodnie.

– Chcieliśmy pokazać transparentność ekipy, z którą idziemy do wyborów – przekonuje kandydat. – Kampania przebiegała spokojnie, merytorycznie, jestem z niej zadowolony. Wysoko ją oceniam, była taka, jakiej oczekiwało społeczeństwo – spokojna, nie odnosiła się do personaliów. Dziękuję za to moim kontrkandydatom.

– Nasza kampania bazowała na tym, by współpracować, a nie dzielić – dodaje Adam Mróz, szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej, która poparła kandydaturę burmistrza starającego się o reelekcję.

Zdaniem Grzegorza Nowosielskiego, różnice w programach kandydatów nie są duże.
- Nie zauważyłem elementów, które nie pozwalałyby na kontynuację dotychczasowych osiągnięć w mieście, czy wykluczały przyszłe koalicje – uważa.

Od Adama Mroza otrzymał figurkę słonia z podniesioną trąbą na szczęście. Czy rzeczywiście przyniesie powodzenie? Przekonamy się 21 listopada.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl