Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 września 2021 r., imieniny Franciszka, Justyny

Głosujcie na swoich

Ikona
(Zam: 16.11.2010 r., godz. 12.40)

Startujący w wyborach do sejmiku mazowieckiego Marek Siekierski (PO) i Cecylia Domżała (PSL) zaapelowali do mieszkańców powiatu wyszkowskiego o głosowanie na lokalnych kandydatów na wojewódzkich radnych.

Na finiszu kampanii wyborczej Marek Siekierski z Platformy Obywatelskiej zaproponował innym kandydatom do sejmiku z naszego terenu wspólny apel do mieszkańców. Na inicjatywę odpowiedziała jedynie Cecylia Domżała – obecna radna wojewódzka, która z list Polskiego Stronnictwa Ludowego ponownie ubiega się o mandat. „My, kandydaci na radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego z powiatu wyszkowskiego zawracamy się z prośbą do naszych mieszkańców, aby zagłosowali na jednego z nas” – napisali we wspólnym oświadczeniu M. Siekierski i C. Domżała.

Podczas konferencji prasowej 12 listopada tłumaczyli swoje stanowisko.
– Tylko człowiek związany z tym terenem będzie dobrze reprezentował go na szczeblu wojewódzkim – powiedziała Cecylia Domżała.

Zdaniem Marka Siekierskiego, najmniejszym zainteresowaniem wyborców cieszą się właśnie wybory do wojewódzkiego samorządu.
– Na tym szczeblu rozstrzygają się ważne dla naszej małej ojczyzny sprawy – przekonywał. – Jeśli w sejmiku nie będzie ugruntowanego mandatu reprezentanta naszego powiatu, to siła jego oddziaływania nie będzie duża – dodał.

Prócz PO i PSL, swoich kandydatów wystawiają lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości, Komitet Wyborczy Prawica Rzeczpospolitej, KW Polska Partia Pracy – Sierpień 80, KW Unia Polityki Realnej.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl