Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyChciał wyprzedzić

Ikona
(Zam: 24.08.2010 r., godz. 08.50)

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu stało się przyczyną sobotniego wypadku. Rozpędzony kierowca forda transita wjechał w bok fiata punto. Dwie osoby trafiły do szpitala.

W sobotnie popołudnie około godz. 15.00 w Olszance mieszkanka gminy Wyszków, która kierowała fiatem punto, skręcała w lewo. Nagle w bok jej samochodu uderzył ford transit. Kierujący nim mężczyzna, mieszkaniec powiatu pułtuskiego, próbował wyprzedzać na skrzyżowaniu dróg. Następnie zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała kierująca fiatem kobieta oraz pasażer forda. W celu udzielenia pomocy medycznej zostali natychmiast przewiezieni do szpitala. Pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu wykazał, że oboje kierujący byli trzeźwi. Dalsze okoliczności zdarzenia wyjaśnia KPP Wyszków.

Oprac. E.M. (na podstawie informacji KPP Wyszków)

Komentarze

Takich nie sieją.
Dodane przez Ordos, w dniu 01.09.2010 r., godz. 12.44
<słowo niecenzuralne>, ale co gorsza mnóstwo takich na drogach, czasem się zastanawiam, jakim trzeba być <słowo niecenzuralne>, żeby narażać w tak głupi sposób swoje życie jak np wyprzedzanie na wzniesieniu, albo na zakręcie. Nie znajduję odpowiedzi...
co robi policja
Dodane przez dawid, w dniu 16.09.2010 r., godz. 10.05
Pytanie do Komendanta Policji Dlaczego jest tak mało patroli na drogach czy nie można nic z tym zrobić. Strach chodzić przez miejscowość Białebłoto gm Brańszczyk od piątku do pożnej niedzieli jeżą jak szaleni. Gdzie jest DROGÓWKA. Postawcie radiowozy a budżet państwa i Policji zwiększy się kilkukrotnie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl