Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyZumba pod gołym niebem

Ikona
(Zam: 17.07.2013 r., godz. 10.30)

Od 6 lipca w każdą sobotę tego miesiąca o godz. 11.00 w Parku Miejskim w Wyszkowie, odbywają się bezpłatne zajęcia zumby. Organizatorem jest klub PowerFit, prowadzącą inicjatorka wydarzenia – Joanna Zglec.

Chętne panie tłumnie przybyły na ćwiczenia w sobotę 13 lipca po raz drugi, by w grupie spalać zbędne kalorie, a przy tym świetnie się bawić. Zgodnie z zapewnieniami organizatorki, megadawka pozytywnej energii i wspaniała zabawa przy gorących latynoskich rytmach, faktycznie uczyniły zaangażowane w ćwiczenia kobiety, radosnymi.
- Mam ochotę się śmiać i wariować – mówiła jedna z uczestniczek.
Joanna Zglec to jedyna instruktorka zumby w Wyszkowie, jak sama wyznaje, pomysł zorganizowania zajęć powstał spontanicznie.
- To była szybka myśl: „fajnie byłoby zrobić zumbę na świeżym powietrzu, może w parku... hmm.... muszę tylko jakoś to zorganizować”, no i przystąpiłam do działania – wspomina trenerka. – Chciałam, aby jak najwięcej osób poznało te wspaniałe zajęcia. One niosą za sobą mnóstwo korzyści, więc stwierdziłam, że muszę podzielić się z innymi swoją pasją. Zumba w parku zaplanowana jest wyłącznie na lipiec, ale nie wykluczam organizowania w przyszłości takich spotkań na świeżym powietrzu.
Również z inicjatywy pani Joanny, 13 kwietnia w klubie Mozi odbył się I Charytatywny Maraton Zumby , w którym uczestniczyło blisko sto osób. Powtórka tego wydarzenia planowana jest już na wrzesień.
P.D.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl