Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, Emiliana



Polonia zagra z Bugiem, Hutnik z WKS-em

(Zam: 17.07.2013 r., godz. 10.30)

W ostatnim tygodniu Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ogłosił składy poszczególnych grup ligowych, których rozgrywki organizuje. W najbliższym sezonie na kibiców w Wyszkowie czeka gratka - spotkanie z Polonią Warszawa, natomiast Rząśnik będzie gościł stołeczny Hutnik.

W grupie północnej IV ligi wystąpią: Bug Wyszków, MKS Przasnysz (przegrał baraże o udział w III lidze z Żyrardowianką Żyrardów), Błękitni Raciąż, Mławianka Mława, Czarni Węgrów, Narew Ostrołęka, Wisła II Płock, Narew Ostrołęka, Mazur Gostynin, KS Łomianki (wygrały baraże o utrzymanie w IV lidze z drużyną UKS Łady), Naprzód Skórzec (beniaminek), Korona Ostrołęka (beniaminek), MKS Ciechanów (beniaminek, wygrał baraże o wejście do IV ligi z Mazovią Mińsk Mazowiecki), Amator Maszewo (beniaminek), Polonia Warszawa (zdegradowana z Ekstraklasy do IV ligi, nie otrzymała licencji na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej), Bzura Sochaczew (pozostała w IV lidze w wyniku decyzji władz związku o rozszerzeniu składu ligi do 18 zespołów). Ciekawie z punktu widzenia kibica zapowiadają się na pewno spotkania z „Czarnymi Koszulami” oraz „mecze przyjaźni” z powracającym do IV ligi MKS-em Ciechanów.
W warszawskiej I grupie Ligi Okręgowej wystąpią natomiast: WKS Rząśnik (beniaminek), Olimpia Warszawa, Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) (beniaminek), Legion Warszawa, Sokół Serock, Marcovia 2000 Marki, Wicher Kobyłka, Legionovia Legionowo, Ryś Laski, Mazur II Karczew, Bóbr Tłuszcz, Grom Lipowo, Mazur Radzymin, Dolcan II Ząbki, AON Rembertów, Hutnik Warszawa (beniaminek, zespół otrzymał zaproszenie do gry w Lidze Okręgowej, mimo iż powinien występować w A-klasie. Powodem takiej decyzji MZPN jest prawdopodobnie poziom sportowy Hutnika, który znacznie odstaje od reszty stawki).
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl