Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraMłodzieżowcy Bugu oficjalnie zakończyli sezon

Ikona
(Zam: 03.07.2013 r., godz. 10.30)

W środowe popołudnie 26 czerwca, młodzieżowe zespoły Bugu Wyszków oficjalnie zakończyły sezon 2012/13. W uroczystości wzięli udział piłkarze, ich rodziny, trenerzy, działacze oraz przedstawiciele władz miasta.

Uroczystość odbyła się na boisku „Orlik”, przy Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie. Swoim przemówieniem rozpoczął ją prezes klubu, Dariusz Andrzejewski. Podziękował wszystkim piłkarzom za bronienie klubowych barw w tym sezonie, jednocześnie zwrócił się z gratulacjami do rodziców zgromadzonych piłkarzy. Prezes zachęcał wszystkich obecnych do angażowania się w życie klubu, który jak określił, jest nierozerwalnie związany z Wyszkowem. Młodym zawodnikom gratulował również burmistrz Grzegorz Nowosielski. Zapewnił, że gmina Wyszków będzie stale wspierała klub oraz rozwój piłki nożnej w mieście. Burmistrz wspomniał również o realnych planach rozbudowy infrastruktury sportowej, z pełnowymiarowym boiskiem ze sztuczną nawierzchnią na czele.
Kapitanowie wszystkich zespołów młodzieżowych oraz ich trenerzy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami, w uznaniu ich sportowej postawy w ostatnim sezonie. Indywidualne wyróżnienia otrzymali członkowie grupy naborowej z rocznika 2003 i młodsi. Razem z trenerem Alanem Wróblem, każdy z młodziutkich piłkarzy otrzymał pamiątkowy dyplom i gratulacje od prezesa klubu, burmistrza, oraz pozostałych przybyłych gości. Wyróżniony został również opiekun wyszkowskiego stadionu, Zbigniew Wójcik, który od wielu lat wspiera klub pomagając w organizacji meczów.
Jak przystało na spotkanie piłkarzy, całą uroczystość zakończył turniej piłki kopanej. Rywalizowali w nim miedzy sobą rodzice piłkarzy z poszczególnych roczników. Ostatecznie pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja grupy naborowej.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl