Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 10 maja 2021 r., imieniny Antonina, Izydora

Dzień Dziecka w Blochach

(Zam: 19.06.2013 r., godz. 10.30)

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach 3 czerwca świętowała Dzień Dziecka, który upłynął pod znakiem sportu.

Uroczystość rozpoczęły życzenia dyrektor szkoły Danuty Bloch skierowane do uczniów oraz wręczenie nagród za udział w konkursie powiatowym ,,Osoba z niepełnosprawnością, tak widzę Twój świat”. Adam Nasiadka zajął II miejsce w konkursie literackim, zaś w konkursie plastycznym: Zuzanna Fijałkowska – II miejsce i Julia Kwiatkowska – III miejsce.
Uczniowie uczestniczyli w zmaganiach sportowych, takich jak: rzuty woreczkami do celu i tor przeszkód. Na wyróżnienie zasłużył Patryk Laska z kl. III, który uzyskał najlepszy wynik na torze przeszkód, pokonując starszych kolegów. Klasy III-VI rozegrały turniej piłki nożnej systemem pucharowym. Los uśmiechnął się do kl.VI – zwycięzców turnieju. Młodsze dzieci miały okazję wykazać się sprawnością fizyczną podczas gry w ringo. Po wysiłku fizycznym dzieci zjadły kiełbaski z grilla, przygotowane przez rodziców. Nie mogło obyć się bez lodów, które ufundowała Rada Rodziców. Uroczystość zakończył II Bieg Papieski z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli, który stał się już tradycją szkoły.
Opr. M.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl