Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaDzień pełen wrażeń

Ikona
(Zam: 12.06.2013 r., godz. 10.30)

Z okazji Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Wyszkowie odbył się Profilaktyczny Piknik Rodzinny. Pogoda dopisała, na uczestnikom zabawy czekało wiele atrakcji.

Wachlarz możliwości był spory – budowanie wieży z klocków, bańki mydlane, zabawa w zapaśników sumo w specjalnych kombinezonach, dmuchana kula zorbing, jumpery, trampolina, ściana wspinaczkowa, kolejka linowa, zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, zabawki dmuchane, balony, pokazy terenowych aut.
-Wszystko mi się bardzo podoba – podsumowała 12-letnia Sara. – Tu jest tyle fajnych rzeczy, sama nie wiem która z nich jest najfajniejsza. Do tej pory skakałam na trampolinie, wspinałam się i zjeżdżałam z wysokości. Spodobała mi się wspinaczka, bo lubię rywalizacje i udało mi się wygrać w wyścigu na szczyt – komentowała dziewczynka.
Na scenie również wiele się działo, dbał o to konferansjer – Pilot do zadań specjalnych oraz Profesor Pytajko i asystenci, którzy prowadzili zabawy i konkursy z udziałem dzieci. Występowali też tancerze ze Szkoły Tańca „Deptak” Jolanty Wiśniewskiej: Grupa „Perełki”, Mała Formacja, Grupa Hop-Slip, Formacja Latyno-Amarykańska i Studio Tańca MB Martyny Busławskiej: Grupa A, Grupa B, Grupa Apropo i Wyszkowski Teatr Tańca.
Podczas imprezy można było również zdobyć cenne nagrody w loterii fantowej, takie jak podkaszarkę, bony Gościńca pod Jesionem, odtwarzacz DVD, odkurzacz, mikrofalówkę czy rower. Ciekawostką był Super Smok liczący prawie 3 metry, przemieszczający się na jumperach, chętnie fotografujący się z maluchami.
- Tyle jest tu atrakcji, że można dostać oczopląsu na wejściu – mówiła mama 2-letniego Marcinka. – Świetnie, że władze miasta myślą o naszych dzieciach. Są tu gry i zabawy dla maluchów w każdym wieku, wiele zajęć rozwijających i pobudzających wyobraźnię. Wspaniale jest to wszystko zorganizowane.
Maluchy miały również możliwość poszerzać swoje umiejętności malarskie podczas Warsztatów Malarskich „Rodzina” przygotowanych przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Wyszkowie. Warsztaty trwały po pół godziny, dla dziesięcioosobowych grup prowadziła je Katarzyna Słowikowska.
Imprezę zorganizował Urząd Miejski w ramach Dni Wyszkowa.
P.D.

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl