Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana

Dramatyczny weekend

Ikona
(Zam: 16.11.2010 r., godz. 13.00)

Długi weekend przyniósł kolejne ofiary śmiertelne. Na polskich drogach w 571 wypadkach zginęło 90 osób, a 652 zostały ranne. W powiecie wyszkowskim w ciągu dwóch dni w tragiczny sposób straciło życie czterech młodych mężczyzn. Wszyscy mieli poniżej trzydziestu lat. Policja poszukuje świadków piątkowego wypadku.

Listopadowa aura jest złudna. Brak śniegu zalegającego na drogach dla wielu kierowców stanowi zapewnienie, że nawierzchnie są suche. Nie zdejmują nogi z gazu, zapominając, że drogi mogą być śliskie z powodu padającego deszczu czy leżących liści. Niebezpieczeństwo stanowi również szybko zapadający zmrok oraz mgła ograniczająca widoczność. Policja apeluje, by ograniczyć prędkość oraz zachować ostrożność. Warunki atmosferyczne stają się przyczyną poważnych, a niekiedy tragicznych w skutkach wypadków.
W czwartek około godz. 15.00 policja dostała zgłoszenie o wypadku w Woli Mystkowskiej. Na prostym odcinku drogi mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, który kierował alfą romeo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Samochód dachował, a potem z impetem uderzył w drzewo.
− Dotychczas nie są znane przyczyny utraty kontroli nad pojazdem przez kierującego alfy – mówi nadkom. Anna Jaworska.
W wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł dwudziestodziewięcioletni kierowca oraz jego szwagier − dwudziestosześcioletni pasażer zamieszkały w gminie Zatory.
Dzień później, 12 listopada, późnym wieczorem na drodze w Nowych Płudach doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Dwudziestoczteroletni mieszkaniec tej miejscowości, kierując fiatem punto, zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się z ciężarową scanią. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Kierujący scanią pięćdziesięciosześcioletni obywatel Litwy po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony ze szpitala.
W sobotę około godziny 4.30 w Jackowie Górnym został odnaleziony w przydrożnym rowie nieżyjący młody mężczyzna. Policjanci ustalili, że dziewiętnastolatek z Nieporętu poprzedniego dnia był na imprezie u swojego kolegi. Pożegnał się ze znajomymi i wyszedł około godz. 21.00. Wsiadł na skuter i odjechał w nieznanym kierunku. Po pewnym czasie zaniepokojeni znajomi rozpoczęli poszukiwania kolegi i znaleźli go już nieżyjącego. Nastolatek leżał w rowie z głową w wodzie, a przy nim skuter. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, a zwłoki zostały zabezpieczone na sekcję. Policja prosi świadków zdarzenia, bądź inne osoby mające informacje na temat okoliczności wypadku, o kontakt telefoniczny z komendą w Wyszkowie, tel. 997, 112, 29-743-62-50 lub osobisty – pokój nr 210.

E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

.
Dodane przez E, w dniu 16.11.2010 r., godz. 15.38
Straszne...
Dodane przez ja, w dniu 17.11.2010 r., godz. 21.04
pokój ich duszom niech spoczywają w pokoju[*]
kataklizm
Dodane przez andrzej, w dniu 30.11.2010 r., godz. 21.33
straszna szkoda że tak młodzi ludzie giną

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl