Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaWKS Rząśnik w Lidze Okręgowej

(Zam: 12.06.2013 r., godz. 10.30)

To już pewne, podopieczni trenera Artura Salamona od przyszłego sezonu będą walczyć na arenach Ligi Okręgowej. WKS Rzaśnik pokonał GKS Dąbrówkę 4:1 i dzięki remisowi GKP II Targówek z Rządzą Załubice, na kolejkę przed końcem sezonu zapewnił sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Spotkanie z GKS-em Dąbrówka zostało rozegrane w sobotę 8 czerwca w Dąbrówce. Rząśniczanie udali się na ten wyjazdowy mecz niezwykle zdeterminowani. Pewne było, że jeżeli w dwóch ostatnich kolejkach drużyna zdobędzie komplet punktów, to zapewni sobie miejsce w pierwszej dwójce ligi i tym samym awans do Ligi Okręgowej. Znana z waleczności drużyna z Rząśnika wykorzystała swoją szansę w stu procentach. W Dąbrówce podopieczni trenera Salamona urządzili sobie festiwal strzelecki. Do siatki rywali trafiali Paweł Osowiecki, Patryk Todorowski i Grzegorza Abramczyka, który po zainkasowaniu dwóch bramek ma ich już w sumie aż trzynaście w rundzie wiosennej. Rywale odpowiedzieli jednym, honorowym trafieniem w pierwszej odsłonie.
GKS Dąbrówka – WKS Rząśnik 1:4 (1:1)
Bramki dla WKS-u: G. Abramczyk (2), P. Todorowski, P. Osowiecki.
WKS: Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk (45. – Ł. Gałązka), P. Kulesza, D. Brejnak, Ł. Golianek (88. – Z. Kałek), A. Borek, B. Salamon, Ł. Kamiński (75. – P. Todorowski), P. Osowiecki, G. Abramczyk, P. Ciemerych (45. – A. Nikodemski).
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Legion II Warszawa – Mewa Krubin 2:7
Korona Jadów – Huragan II Wołomin 4:1
Rządza Załubice – GKP II Targówek
Dąb Wieliszew – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Tur Jaktorów – KS II Łomianki 0:0
Dzięki okazałemu zwycięstwu i remisowi największego rywala w walce o awans – GKP II Targówek, WKS zapewnił sobie grę w Lidze Okręgowej w przyszłym sezonie. W ostatniej ligowej kolejce rząśniczanie powalczą o zwycięstwo w lidze. Jeśli wygrają z Legionem II Warszawa, a punkty straci Dąb Wieliszew, to WKS zakończy rozgrywki A-klasy na pierwszym miejscu. Zespół z Wieliszewa jest również drużyną, z którą Rząśnik zmierzy się za rok w wyższej lidze. Całej drużynie, sztabowi trenerskiemu i wszystkim działaczom WKS-u serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku. Mimo dużych przetasowań kadrowych zimą, WKS pokazał najwyższą klasę sportową. Brawo Panowie!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl