Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, WalteraI AWP bez słupów

Ikona
(Zam: 12.06.2013 r., godz. 10.30)

Jeszcze w tym roku mają zniknąć stare słupy z ulicy I Armii Wojska Polskiego. Zostaną zdemontowane przez zakład energetyczny.

Mieszkańcy ul. I AWP chcieliby, żeby słupy energetyczne zniknęły z ich ulicy jak najszybciej, ponieważ ją szpecą, podobnie jak skrzynki energetyczne.
Starostwo, Urząd Miejski i PGE Dystrybucja SA oddział w Wyszkowie ustalili, że stanie się to do końca tego roku.
Kiedy Starostwo tworzyło plan przebudowy ulicy, już wtedy zakładało demontaż słupów i stworzenie podziemnej sieci energetycznej. Z planów nic nie wyszło, bo nie wszyscy mieszkańcy chcieli przyłączyć się do sieci, tym bardziej, że musieli to zrobić na własny koszt. Skrzynki energetyczne zaś, jak mówił wicestarosta Zdzisław Bocian zajmujący się powiatowymi inwestycjami, mogły zostać postawione tylko w tych miejscach, w których się znajdują, żeby inkasenci mieli do nich dobry dostęp.
- Jeśli chodzi o skrzynie, rozważamy projekt ich estetyzacji – powiedział Z. Bocian.
Na czym dokładnie estetyzacja ma polegać, jeszcze nie wiadomo. Najprawdopodobniej spełni się to, o czym kilka miesięcy temu mówił wicestarosta – skrzynki zostaną obsadzone zielenią.
A.B.

Komentarze

Dodane przez Zołza, w dniu 12.06.2013 r., godz. 20.22
I AWP bez słupów, ale ze skrzynkami.
Dodane przez bebe, w dniu 12.06.2013 r., godz. 20.58
Estetyzacja? Ciekawe czy estetyzacja będzie zgodna z "gustem" p. Bociana. Jeśli tak, to już należy za głowę się łapać.
Dodane przez TD, w dniu 12.06.2013 r., godz. 21.10
...Najprawdopodobniej spełni się to, o czym kilka miesięcy temu mówił wicestarosta - skrzynki zostaną obsadzone zielenią. A.B.
Bocian
Dodane przez Anonim, w dniu 13.06.2013 r., godz. 09.18
Sam V-ce powinien poddać się estetyzacji...chłopie odczep się od Wyszkowa, mam Ciebie dość, idź skąd przyszedłeś.
OJEZU
Dodane przez ech..., w dniu 13.06.2013 r., godz. 11.05
OJEZU! Te skrzynki im przeszkadzają a słupy to zostawili. Po pierwsze słupy są umieszczone na chodniku, po drugie są to betonowe szpile z dziurami które z daleka cuchną PRL-em, szarpią niebo swoimi drutami i nie pasują do noworuszowej modernizacji, jak parówki powtykane w tort. Skrzynki są białe, estetyczne i poza tym powinny być umieszczane w ciągu ogrodzenia, jak to jest przyjęte, a że nawet czasem ogrodzenia nie ma na tych działkach, to już inna sprawa, i dlatego stoją takie samotne skrzyneczki. Prywatnie każdy sobie zrobił podjazd szeroki bo najlepiej i najwygodniej dla niego, a skrzynka jest zamontowana tak jak zakładowi wygodniej, bo jakby była przy budynku to ktoś zrobi zaraz ogrodzenie i psa puści. :P
Dodane przez TD, w dniu 13.06.2013 r., godz. 12.58
Pan starosta już wytłumaczył, że ze skrzynkami to chodzi o to żeby inkasent miał łatwiej. No jest - inkasent ma łatwiej za to pan starosta ma teraz wszystkich na głowie i musi nadrabiać dobrą miną.
Na chłopulkową modłę
Dodane przez sam, w dniu 13.06.2013 r., godz. 19.38
Całe życie mam ogrodzenie, mam licznik w domu i psa. Gdyby były problemy dawno odcięliby mi prąd. Skrzynki powinny być przysunięte do budynków. Tak tylko psują charakter ulicy i stwarzają zagrożenie dla życia. Już dwa pojazdy na nie wpadły.
Dodane przez tolo, w dniu 13.06.2013 r., godz. 22.10
w tym przypadku skrzynki wspaniale uzupełniaja słupy.są bardzo razem estetyzujące
Dodane przez ..., w dniu 14.06.2013 r., godz. 14.33
Skrzynki przeszkadzają, a ta śmieciarnia na podwórku vis a vis Lidla to nikogo nie razi. Czy ten gość ma pozwolenie na gromadzenie śmieci??
Dodane przez Zdzich, w dniu 15.06.2013 r., godz. 11.54
Skrzynki przeszkadzają. Są niepraktyczne, nieestetyczne i żadne poronione pomysły tego nie zmienią.
Nie jestesmy stadem baranow.
Dodane przez Janosik, w dniu 16.06.2013 r., godz. 15.25
Co to ma byc ? Dlaczego spoleczenstwo sie traktuje jak stado baranow , ktoremu mozna wcisnac dowolne dyrdymaly i sadzci , ze wszyscy to kupia ? Rozwiazaniem ostateczne dla wyjasnienia zastrzezen remontu tego odcinka I AWP powino byc odwowalanie do Krajowej Izby Odwolawczej w kwestiach oceny dokumentacji przetargowej z wyszczegolnieniem specyfikacji kwestionowanych spolecznie istotnych warunkow realizacji zamowienia. Wlasnie , juz dawno nalezalo tego dokonac. Inaczej bedzie tak dalej , ze bedziemy traktowani ciagle jak stado baranow . Spoleczenstwo nie zaakceptuje tych szafek na srodku chodnika , a zadna zielen sie juz tam porostu nie zmiesci. Natomiast winni tych zaniedban sa. Powinni byc dawno prawidlowo ocenieni !
Dodane przez bebe, w dniu 16.06.2013 r., godz. 21.49
Pan Bocian ocenia prawidłowo. Jemu się skrzynki podobają. Jest piknie, będzie pikniej. Estetyzacja ruszy pełną parą tuz przed wyborami kasa na to zapewne niezła pójdzie. Być może społeczeństwo wtedy poprawnie oceni ukwiecone skrzynki.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta