Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 07 czerwca 2023 r., imieniny Roberta, WiesławaDzień Dziecka w Somiance

Ikona
(Zam: 05.06.2013 r., godz. 10.30)

Dzień Dziecka dla przedszkolaków z gminy Somianka był szczególny pod wieloma względami. Ilość atrakcji, do końca utrzymanych w tajemnicy, była dla dzieciaków niespodzianką.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – tak brzmiało motto przewodnie zorganizowanej przez Urząd Gminy imprezy. W tym wyjątkowym dniu dzieciaki mogły robić wszystko, na co miały ochotę.
- Uwielbiamy spędzać czas z naszymi dziećmi – mówi Agnieszka Salwin, zastępca wójta. – Patrzyliśmy jak nasze maluchy badają świat wszystkimi zmysłami. Dostarczyliśmy przedszkolakom różnorodnych bodźców do patrzenia, słuchania, smakowania i dotykania.
Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik z watą cukrową i malowaniem twarzy. Dzieci chętnie patrzyły, w co potrafi zmienić się balon oraz uczestniczyły w tworzeniu pejzaży lata na płótnie. Ogromną frajdę sprawiły przedszkolakom zabawy na dużej zjeżdżalni i trampolinie oraz przejażdżki na kucykach. Dziecięce party prowadziły wyjątkowe Pszczółki, które zaprosiły do pomocy Tygryska z Kubusia Puchatka i Elmo z Ulicy Sezamkowej. Do Somianki zawitał także teatrzyk ze spektaklem „O słoniu, który potrafi latać” i inni bajkowi goście, którzy podzielili się z dziećmi magicznymi opowieściami.
Imprezę współfinansowała Lokalna Grupa Rybacka „Zalew Zegrzyński”.
Org. (Opr. A.B.)

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta