Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 10 maja 2021 r., imieniny Antonina, Izydora

Dzień Dziecka w Somiance

Ikona
(Zam: 05.06.2013 r., godz. 10.30)

Dzień Dziecka dla przedszkolaków z gminy Somianka był szczególny pod wieloma względami. Ilość atrakcji, do końca utrzymanych w tajemnicy, była dla dzieciaków niespodzianką.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – tak brzmiało motto przewodnie zorganizowanej przez Urząd Gminy imprezy. W tym wyjątkowym dniu dzieciaki mogły robić wszystko, na co miały ochotę.
- Uwielbiamy spędzać czas z naszymi dziećmi – mówi Agnieszka Salwin, zastępca wójta. – Patrzyliśmy jak nasze maluchy badają świat wszystkimi zmysłami. Dostarczyliśmy przedszkolakom różnorodnych bodźców do patrzenia, słuchania, smakowania i dotykania.
Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik z watą cukrową i malowaniem twarzy. Dzieci chętnie patrzyły, w co potrafi zmienić się balon oraz uczestniczyły w tworzeniu pejzaży lata na płótnie. Ogromną frajdę sprawiły przedszkolakom zabawy na dużej zjeżdżalni i trampolinie oraz przejażdżki na kucykach. Dziecięce party prowadziły wyjątkowe Pszczółki, które zaprosiły do pomocy Tygryska z Kubusia Puchatka i Elmo z Ulicy Sezamkowej. Do Somianki zawitał także teatrzyk ze spektaklem „O słoniu, który potrafi latać” i inni bajkowi goście, którzy podzielili się z dziećmi magicznymi opowieściami.
Imprezę współfinansowała Lokalna Grupa Rybacka „Zalew Zegrzyński”.
Org. (Opr. A.B.)

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl