WKS przegrał z liderem

(Zam: 09.11.2010 r., godz. 11.29)

W niedzielę 7 listopada WKS Rząśnik podejmował na własnym stadionie ekipę lidera A-klasy, Bobra Tłuszcz. Jednostronne spotkanie, z bardzo kontrowersyjnymi decyzjami sędziowskimi, wygrali goście z Tłuszcza 3:0.

Lider tabeli wygrał z WKS-em 3:0, choć, niestety, pomógł mu w tym sędzia, widząc faule jedynie jednej drużyny. W całym meczu pokazał on gospodarzom 6 żółtych kartek, w tym dwie Łukaszowi Zalewskiemu, który musiał opuścić boisko w 55. minucie. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po samobójczej bramce w 20. minucie gry. Po tym trafieniu miejscowi ruszyli do odrabiania strat, ale brakowało szczęścia. Po atomowym strzale Mariusza Dziczka piłka trafiła w poprzeczkę, a po uderzeniu Łukasza Gałązki piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy z Tłuszcza. Po zmianie stron i wspomnianej już sytuacji z początku drugiej połowy, gospodarze ambicją nadrabiali osłabienie liczebne, ale w 70. minucie było już po meczu. Po rzekomym faulu w polu karnym Dawida Zalewskiego sędzia podyktował rzut karny, który goście zamienili na gola. W końcówce na boisku było dużo miejsca i Bóbr mógł zdobyć kolejne bramki, ale między słupkami bramki miejscowych nie zawodził Robert Gałązka. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 3:0 na korzyść gości.

WKS Rząśnika – Bóbr Tłuszcz 0:3 (0:1)

WKS: R. Gałązka - Ł. Abramczyk, Ł. Zalewski, P. Kulesza, A. Ciemerych - G. Abramczyk, K. Borowski (46 - D. Wiśniewski), Ł. Gałązka, D. Zalewski - P. Ciemerych, M. Dziczek.

Kolejnym ligowym rywalem zespołu z Rząśnika będzie wicelider tabeli KS Wesoła. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 14 listopada w Warszawie.