Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaGołębiewski zdobył dwie bramki w swoim setnym meczu w Ekstraklasie

(Zam: 22.05.2013 r., godz. 10.30)

Piłkarz Polonii Warszawa, a wychowanek MOSiR-u Wyszków, Daniel Gołębiewski, w ostatnią sobotę rozegrał swój setny mecz w piłkarskiej Ekstraklasie. Wyszkowianin uświetnił jubileuszowe spotkanie dwiema bramkami.

W sobotę 18 maja Polonia Warszawa zmierzyła się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Daniel Gołębiewski nie znalazł się w wyjściowej jedenastce. Podczas, gdy „Dyzio” siedział jeszcze na ławce rezerwowych, Polonia zdołała wyjść na dwubramkowe prowadzenie. W 9. minucie wynik spotkania otworzył Miłosz Przybecki, a w 67. na 2:0 podwyższył Jacek Kiełb. Trener Stokowiec wprowadził Gołębiewskiego na boisko dopiero w 80. minucie. Daniel zmienił strzelca pierwszej bramki, Przybeckiego. Już cztery minuty później, zawodnik rodem z Wyszkowa celebrował zdobycie pierwszego gola. Gołębiewski ładnym strzałem głową wykończył dośrodkowanie Łukasza Piątka. Kilka chwil później „Dyzio” ustalił wynik spotkania, po podaniu od Jakuba Tosika, Daniel zwiódł obrońcę i mocnym strzałem pod poprzeczkę dopisał do swojego dorobku piątego gola w tym sezonie. Polonia ostatecznie wygrała mecz 4:0 i obecnie, mimo kłopotów finansowych klubu, zajmuje piąte miejsce w tabeli Ekstraklasy. Danielowi Gołębiewskiemu natomiast gratulujemy setnego spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej i wspaniałego stylu, w jakim je rozegrał.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl