Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaMedicor zbada kandydatów

Ikona
(Zam: 22.05.2013 r., godz. 10.30)

Starostwo nauczone doświadczeniem poprzedniego roku wprowadziło zmiany w dostarczaniu zaświadczeń lekarskich do szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie będą składać zaświadczenia dopiero po zakończonej rekrutacji i tylko w placówce, w której zamierzają kontynuować naukę.

W ubiegłym roku sytuacja była wyjątkowo trudna. Uczniowie musieli bowiem dostarczać zaświadczenia do wszystkich oddziałów, do których kandydowali. Powodowało to niepotrzebne emocje, ale przede wszystkim długie kolejki do gabinetu lekarskiego. W tym roku przetarg na przeprowadzenie badań zorganizowany przez Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku wygrał Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicor z Warszawy. Starostwo prowadziło rozmowy z zakładami opieki zdrowotnej z Wyszkowa i namawiało do uczestniczenia w przetargu, ale żaden z nich się nie zdecydował. Badania w Medicorze można wykonać przy ulicy Czerniakowskiej 106/24 lub przy Czerniakowskiej 131. Zakład jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Wizytę rejestrować można pod numerem telefonu 22 627 11 00 lub 22 841 05 11.
- Będziemy prowadzić rozmowy z zakładem, który wygrał przetarg, by badania mogły zostać przeprowadzone na miejscu, tu w Wyszkowie – zapewnia członek zarządu powiatu Teresa Trzaska. – W zależności od potrzeby udostępnimy lokal lub lokale. Chcemy w najwyższym stopniu, jak to tylko możliwe ułatwić uczniom i ich rodzicom przeprowadzenie badań – dodaje.
By oszczędzić sobie kolejek i zapewnić spokój i komfort, badania można jednak wykonać wcześniej w Warszawie, na co część rodziców się zapewne zdecyduje.
A.B.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl