Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 października 2020 r., imieniny Teodora, Wioletty

Spotkanie sponsorów Bugu

Ikona
(Zam: 09.11.2010 r., godz. 11.33)

Grupa wyszkowskich handlowców spotkała się 6 listopada z zarządem Bugu Wyszków i burmistrzem Wyszkowa. Tematem spotkania były formy pomocy klubowi przez wyszkowskich przedsiębiorców.

Dyskusję poprzedziła prezentacja multimedialna o zagrożeniach w inwestowaniu i bezpiecznych sposobach prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Prezentację przeprowadzili przedstawiciele towarzystwa ubezpieczeniowego „AVIVA”.

Następnie głos zabrał burmistrz Wyszkowa. Grzegorz Nowosielski poinformował, że gmina Wyszków jako jedna z pierwszych w kraju przyjęła uchwałę w sprawie warunków i trybu wspierania rozwoju sportu przez gminę. Wprowadzone zostały już także zmiany do budżetu na 2011 rok, dotyczące wspierania klubu.

Burmistrz Nowosielski zapewnił, że samorząd gminny stopniowo wywiązuje się z pomocy dla klubu również po względem inwestycji w infrastrukturę.
– Do urzędu marszałkowskiego złożony został już wniosek o dofinansowanie inwestycji, dzięki której w miejscu obecnego boiska bocznego powstałoby pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, w całości oświetlone. Czekamy na rozpatrzenie wniosku, którego dofinansowanie może sięgnąć nawet 50% – powiedział.
Dariusz Andrzejewski, prezes Bugu poprosił zebranych handlowców, aby również w swoim środowisku rozpropagowali pomysł pomagania klubowi. Zwrócił się również, aby biznesmeni mówili otwarcie, czego oczekują w zamian od klubu.

Burmistrz Wyszkowa wyraził opinię, że lepszą strategią będzie pozyskanie większej liczby drobnych sponsorów niż jednego głównego.
– Lepiej mieć 100 sponsorów, którzy przekażą rocznie po np. 1 tys. zł, niż jednego wielkiego. Wtedy, nawet w przypadku wycofania się kilku, nie będzie tragedii. Chciałbym, aby nasze miasto wyróżniało się nie tylko dużymi inwestycjami, ale także np. uznanymi klubami sportowymi – mówił burmistrz.
W trakcie spotkania postanowiono, że w listopadzie zorganizowana zostanie impreza piłkarska w wyszkowskiej hali sportowej. Rozegrany zostanie wtedy halowy turniej piłkarski dla młodzieży. Być może również mecz między sponsorami a piłkarzami Bugu.

opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl