Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 maja 2021 r., imieniny Ofelii, Serwacego

Laureatki na politechnice

Ikona
(Zam: 15.05.2013 r., godz. 10.30)

Laureatki konkursu przyrodniczego Weronika Londzin, Izabela Prus i ich opiekun Ewa Landoch oraz mama Izy, Grażyna Prus uczestniczyły w uroczystym podsumowaniu edycji konkursów dla szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2012/2013. Wydarzenie odbyło się w auli wydziału matematycznego i nauk informatycznych Politechniki Warszawskiej.

Laureaci tegorocznych konkursów z przyrody, języka polskiego i matematyki otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz listy gratulacyjne za szczególne osiągnięcia z rąk mazowieckiego kuratora oświaty Karola Semika oraz wicekurator Katarzyny Góralskiej. K. Semik podziękował również nauczycielom i rodzicom za umożliwienie rozwijania pasji i talentów dzieci i młodzieży. Zebrani wysłuchali także wykładu profesora matematyki „Grafy i ich zastosowanie w praktyce”.
W województwie mazowieckim spośród ponad 34 tysięcy uczestników konkursów ze szkół podstawowych wyłoniono 202 laureatów wydarzenia, a wśród nich uczennice Szkoły Podstawowej nr 2.
Organizatorem konkursów przedmiotowych w tym roku szkolnym było Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl