Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaZłoty medal na targach

Ikona
(Zam: 08.05.2013 r., godz. 10.30)

Wyszkowska firma „Koneser” otrzymała Złoty Medal podczas Targów Regionalia odbywających się od 19 do 21 kwietnia w Warszawie.

Pracownikom firmy Koneser towarzyszyli podczas wydarzenia uczniowie Jacek Rosiński i Robert Tryc z Technikum Gastronomicznego Zespołu Szkół nr 1 im Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie, zdobywający nowe doświadczenia w swojej kulinarno-gastronomicznej edukacji.
W konkursie na najlepszy produkt regionalny w trzech kategoriach nagrodzono i wyróżniono dwudziestu wystawców. W kategorii „Smaki Natury” przyznano cztery Złote Medale Targowe: wyroby mleczarskie – Gospodarstwo Eko-Agro Turystyczne oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Międzyborzu, przetwory mięsne – firma „Smak Tradycji” oraz wyszkowska Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa „Koneser”.
W centrum Międzynarodowych Targów Polska w Warszawie obok Regionaliów odbywała się premierowa edycja Targów Agroturystyka. Odwiedziło je łącznie ok. 25 tys. osób. Przez trzy dni mogły poznać ofertę blisko pięciuset wystawców prezentujących lokalne wyroby z Polski i ze świata, spróbować kulinarnych specjałów – wyrobów mięsnych i mlecznych, pieczywa, miodów, słodyczy, trunków itp. Targom towarzyszyły pokazy gotowania, warsztaty produkcyjne, spotkania oraz występy zespołów z różnych stron świata.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl