Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2020 r., imieniny Walerii, Waltera

Remis z Przasnyszem

(Zam: 02.05.2013 r., godz. 10.30)

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie starcie Bugu Wyszków z MKS-em Przasnysz, w ramach rozgrywek IV ligi. Bramkę dla zespołu trenera Ogrodzińskiego zdobył Alan Wróbel.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 27 kwietnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Jeszcze przed rozpoczęciem, wszyscy zgromadzeni uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego w ostatnim czasie trenera oraz działacza, który przez wiele lat był związany z Bugiem oraz całym piłkarskim Wyszkowem, Mieczysława Albery, a także pięciu zmarłych w tragicznym wypadku na Pomorzu członków klubu Mimozy.
Pierwsze minuty spotkania należały do Bugu. Już w 2. minucie gry zamieszanie w polu karnym MKS-u wykorzystał Alan Wróbel i z bliskiej odległości pokonał golkipera gości. Po pół godzinie wyrównanej gry, rywale zdołali wyrównać. Dośrodkowanie ze skrzydła, strzałem głową wykorzystał jeden z napastników z Przasnysza. Do końca pierwszej połowy oba zespoły ambitnie parły do przodu, ale wynik się nie zmienił.
W drugiej odsłonie obraz gry był podobny. Mimo ambitnej postawy wyszkowian, zawodziła skuteczność. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 1:1.
Bug Wyszków – MKS Przasnysz 1:1 (1:1)
Bramka dla Bugu: A. Wróbel 2.
Bug: Ł. Derejko – R. Nogaj (70. – A. Chukwuemeka), A. Wróbel, M. Maciak, K. Wiśniewski – Sz. Salwin, M. Gołębiowski, D. Gałązka (80. – M. Rosiński), K. Skoczeń, D. Kaput (75. – Ł. Kowalczyk) – Ł. Szala.
W najbliższym tygodniu Bug rozegra dwa spotkania ligowe. W środę 1 maja wyszkowianie rozegrają na własnym stadionie zaległe spotkanie z liderem tabeli, Huraganem Wołomin. Start o godzinie 11.00, zapraszamy wszystkich kibiców. W sobotę 4 maja Bug uda się na wyjazdowy bój z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Bzura Chodaków – Narew Ostrołęka 0:0
Huragan Wołomin – Czarni Węgrów 1:0
Błękitni Raciąż – Mazur Gostynin 2:1
Wisła II Płock – Kasztelan Sierpc 3:0
Wkra Żuromin – Mławianka Mława 2:3
KS Łomianki – Nadnarwianka Pułtusk 1:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Błękitni Gąbin 2:0
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl