Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyChłopcy z SP nr 5 najlepsi w zawodach międzypowiatowych

Ikona
(Zam: 24.04.2013 r., godz. 10.30)

W sobotę 13 kwietnia w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie rozegrane zostały zawody w mini piłce siatkowej chłopców na szczeblu międzypowiatowym. Pełniący rolę gospodarze siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 5 w pięknym stylu wygrali całą rywalizację.

W zawodach wzięły udział drużyny, które wygrały wcześniej rywalizację siatkarską w swoich powiatach. Obok SP nr 5 z Wyszkowa, były to ekipy z Ostrołęki, Leszna, Zaręb Kościelnych, Różanu oraz Kadzidła. Wszystkie zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Wyszkowianie znaleźli się w grupie B, razem z drużynami z Różanu i Kadzidła. Reprezentanci naszego powiatu wygrali oba spotkania grupowe 2:0, dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce w grupie. W półfinale, podopieczni trener Sylwii Głuc, zmierzyli się z drużyną Zaręby Kościelne, która zajęła drugie miejsce w grupie A. Gospodarze pewnie wygrali spotkanie 2:0 (25:10, 25:15) i awansowali do finału, w którym już czekał silny zespół z Ostrołęki. Decydujące o pierwszym miejscu spotkanie okazało się najbardziej zaciętym widowiskiem całego turnieju. Wyszkowianie pokazali się w nim jednak z bardzo dobrej strony pokonując rywali 2:0 (25:16, 25:22) i tym samym bez straty seta triumfując w całym turnieju.
Na zakończenie, trzy najlepsze zespoły zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami i dyplomami.
SP nr 5: Kamil Bedecki, Przemek Fijałkowski, Piotr Kaczmarczyk, Bartek Liwartowski, Jakub Nasiadka, Olek Purgacz, Alan Rzemek, Mateusz Siejak, Bartek Skoczeń, Damian Szydlik.
Trener: Sylwia Głuc.
Dzięki zwycięstwu, zawodnicy z SP nr 5 awansowali do zawodów mazowieckich, które odbędą się w ostatnich dniach maja. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl