Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyPiotr Tryc zdobywa Puchar Polski

Ikona
(Zam: 24.04.2013 r., godz. 10.30)

W dniach 12-14 kwietnia w Starachowicach odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w formule K1 Rules. Reprezentant wyszkowskiego klubu Gimnazjon Apin, Piotr Tryc, wygrał wszystkie walki turnieju w swojej kategorii wagowej, tym samym zdobywając Puchar Polski.

W zawodach wystartowało 217 zawodników z ponad 60 klubów z całego kraju. Pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, najlepsi przez dwa dni zmagali się o prestiżowe trofeum. Trenujący na co dzień w Gimnazjon Apin Wyszków startował w kategorii super średniej (-75 kg). W tej grupie oprócz niego walczyło jeszcze 10 zawodników. W drodze do finału turnieju, wyszkowianin musiał stoczył trzy walki, spośród których wszystkie wygrał w ładnym stylu. W finale imprezy naprzeciw wyszkowianina stanął zawodnik z Rybnika. Tryc zdominował swojego rywala silnymi ciosami na tułów i mocnymi low-kickami, aby w końcu wygrać przez KO poprzez techniki bokserskie na tułów. Tym samym Piotrek wywalczył Puchar Polski K1 Rules.
Obecnie zawodnik przygotowuje się do kolejnych występów. 27 kwietnia Tryc stoczy zawodową walkę w Holandii, a na początku maja wystartuje w Mistrzostwach Europy K1. Serdecznie gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne wygrane walki.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl