Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaZnakomita fuzja tańca i aerobiku

Ikona
(Zam: 24.04.2013 r., godz. 10.30)

Tuż przed południem 13 kwietnia klub Mozi wypełnił się wielką energią. Wszystko za sprawą I Maratonu Zumby zorganizowanego przez klub Fitness PowerFit. Imprezę poprowadzili instruktorzy Joanna Zglec oraz Paweł Skibiński.

Wszyscy chętni mogli uczestniczyć w imprezie, która trwała ponad 3 godziny. Nie było biletów, wystarczyło przynieść karmę dla zwierząt ze schroniska, aby móc przyjemnie spędzić sobotni czas. Organizatorzy jeszcze nie zdecydowali, które schronisko otrzyma pokarm dla zwierząt.
– Wydaje mi się że wszystko poszło pomyślnie. Spodziewaliśmy się osób, uczęszczających na co dzień na zajęcia, jednak zainteresowanych było znacznie więcej, co nas niezmiernie cieszy – podkreśla właściciel klubu PowerFit, Piotr Zglec.
Joanna Zglec jest zadowolona z pierwszej edycji maratonu.
– Widać było u wszystkich pań energię, zadowolenie i uśmiechy – zaznacza.
Uczestniczki pozytywnie oceniają imprezę.
– Maraton był super zabawą i chyba zapiszę się na zajęcia – informuje Edyta. – Zumba jest pewnego rodzaju oderwaniem od rzeczywistości i poprzez taniec można wyrazić swoje emocje – dodaje. – O maratonie dowiedziałam się z Internetu oraz z prasy. Pewnie będę uczestniczyć w kolejnych edycjach – zaznacza uczestniczka.
– Maraton był dla mnie dużym wyzwaniem, bo to był mój pierwszy kontakt z zumbą, i jestem z siebie dumna, ponieważ byłam cały czas aktywna – mówi Agnieszka. – Tylko przez ostatnie pół godziny już mi się nogi plątały. Jednak chciałabym kontynuować zumbę przynajmniej raz w tygodniu – dodaje.
Po pierwszej części maratonu, nastąpił krótki pokaz boksu i kickboxingu, w którym wzięli udział zaprzyjaźnieni sportowcy z klubu Semiramida z Pułtuska.
Tuż po godz. 14.30 w rytmach muzyki latynoamerykańskiej bawiły się również dzieci.
– Zajęcia dla dzieci wyglądają trochę inaczej – informuje prowadząca zajęcia, Joanna Zglec. – Układy taneczne są prostsze, występują w nich pewne elementy gier i zabaw – dodaje.
O godz. 21.00 w klubie Mozi odbyło się after party.
Organizatorzy mają nadzieję na kolejną edycję maratonu jeszcze w tym roku.
M.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl