Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaZłamał zakazy – dostał zarzuty

Ikona
(Zam: 09.11.2010 r., godz. 11.58)

Prokuratorski zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz usiłowanie wręczenia łapówki – tak zakończyła się historia czterdziestosześcioletniego kierowcy. Mężczyzna wywrócił pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia. W organizmie miał ponad dwa promile, a ponadto próbował przekupić przybyłych do jego domu policjantów

W samo południe 30 października policjanci otrzymali informację, że w Augustowie stoi wywrócony opel astra. Na miejscu ustalili, że kierujący nim czterdziestosześcioletni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do rowu wywracając pojazd. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci zastali go w miejscu zamieszkania − był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało 2,06 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna zaproponował policjantom ruchu drogowego łapówkę w wysokości pięciuset złotych w zamian za odstąpienie od wykonywania czynności służbowych. Został zatrzymany i osadzony w areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Dzień później prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, stawiając zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz usiłowania wręczenia łapówki.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl