Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, LeonaCamper VIP najlepszy w turnieju Mimoz

(Zam: 02.11.2010 r., godz. 12.24)

Kolejną sportową inicjatywą wykazali się ostatnio członkowie Wędkarskiego Klubu Siatkarskiego ,,Mimozy”. W niedzielę 24 października w hali sportowej WOSiR-u odbył się zorganizowany przez nich turniej siatkarski, który zakończył się ostatecznie zwycięstwem zespołu Camper VIP.

W ,,mimozowym” turnieju wzięło udział osiem zaproszonych zespołów, z których parę imponowało humorystyczną nazwą: Rdzewiejące Niezbędniki, Jedynka, Mimozy Podwody, Lamperie z Ostrowi, Mimozy Tatary, Samorządowcy Gmina Wyszków, Amatorzy, Camper VIP. Przybyłe zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”. Najlepsze drużyny z obydwu grup spotykały się w finale, natomiast te z drugich lokat w meczu o trzecie miejsce. Zacięte spotkania eliminacyjne wyłoniły najlepsze drużyny. W meczu o trzecie miejsce Samorządowcy Gminy Wyszków pokonali Lamperie z Ostrowi. A w finale Camper VIP bez większych trudności pokonał drużynę Mimozy Tatary 2:0 i odniósł zwycięstwo w całym turnieju.

Najlepsze zespoły zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju – został nim Leszek Obrębski. Najlepszą zawodniczką wybrano Sylwię Myśliwiec.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. Camper VIP, w składzie: Remigiusz Bluszko, Tomasz Liżewski, Leszek Obrębski, Robert Czyżak, Jacek Lewandowski, Robert Stworzyjanek
2. Mimozy Tatary
3. Samorządowy Gmina Wyszków
4. Lamperie z Ostrowi
5. Mimozy Podwody
6. Amatorzy
7. Rdzewiejące Niezbędniki
8. Jedynka

Jak każdej imprezie organizowanej przez wesołych członków klubu ,,Mimozy”, graczom i widzom towarzyszyła masa dobrego humoru i miła oraz rodzinna atmosfera.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl