Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny

WKS lepszy od rezerw Victorii

(Zam: 03.04.2013 r., godz. 10.30)

Kolejny sparing mają za sobą piłkarze WKS-u Rząśnik. Zamiast ligowego starcia z Mewą Krubin (przełożonego z powodu złego stanu boiska), podopieczni trenera Artura Salamona zagrali mecz towarzyski z Victorią II Sulejówek, pokonując rywali 3:1.

Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Sulejówku. Początek spotkania należał do WKS-u, który stworzył sobie kilka dobrych sytuacji podbramkowych. Niestety, ani Adrian Nikodemski ani Grzegorz Abramczyk nie zdołali pokonać golkipera gospodarzy. Rywale odpowiedzieli groźnym strzałem z pola karnego, który pewnie obronił Łukasz Rogulski. Rozdrażnieni tą sytuacją rząśniczanie chwilę później wyszli na prowadzenie, po tym jak sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Łukasz Kamiński. Chwilę później swój pojedynek z bramkarzem Victorii wygrał również Piotr Żakiet, a WKS prowadził już 2:0. Jeszcze przed przerwą po raz drugi w tym spotkaniu na wysokości zadania stanął Rogulski, który w świetną interwencją zakończył bardzo groźną akcję rywali.
W drugiej odsłonie oba zespoły toczyły wyrównaną walkę. W 56. minucie bliski podwyższenia wyniku był Łukasz Kamiński, tym razem jednak w dobrej sytuacji się pomylił. To, co nie udało się nowemu nabytkowi WKS-u, powiodło się jego najlepszemu strzelcowi w ostatnich latach. W 71. minucie Grzegorz Abramczyk w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Victorii. Przed zakończeniem spotkania honorowe trafienie po ładnej indywidualnej akcji jednego z napastników zanotowali jeszcze gospodarze.
Victoria II Sulejówek – WKS Rząśnik 1:3 (0:2)
Bramki dla WKS-u: Ł. Kamiński 33., P. Żakiet 39., G. Abramczyk 71.
WKS: Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, Ł. Golianek, D. Brejnak, Z. Kałek – A. Borek, Ł. Kamiński, B. Salamon, A. Nikodemski – P. Żakiet, G. Abramczyk. W drugiej połowie zagrali również: P. Rosiński, Ł. Rurant, B. Szurawski, M. Kucharczyk, P. Abramczyk.
opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl