Dziś jest 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha

Bednarska pokonana

(Zam: 02.11.2010 r., godz. 12.26)

W niedzielę 24 października Bug II Wyszków rozegrał wyjazdowe spotkanie przeciwko zespołowi Bednarska Warszawa. Zacięty mecz zakończył się zwycięstwem Bugu 3:2.

Mecz został rozegrany na boisku bocznym przy stadionie Polonii Warszawa. zespół rezerw został wsparty jedynie dwoma zawodnikami z pierwszej drużyny – Pawłem Kitlińskim oraz Łukaszem Kowalczykiem. Zapowiadało się więc kolejne ciężkie spotkanie podopiecznych trenera Arkadiusza Mielczarczyka. Pierwszą bramkę na początku premierowej odsłony zdobyli piłkarze Bednarskiej. We własnym polu karnym jednego z napastników rywali faulował Adrian Gołębiewski. Sędzia bez wahania podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił jeden z rywali. Wyszkowianie wyrównali w 33. minucie. Marcin Bloch oddał silny strzał po ziemi z około 12. metrów i wyrównał stan gry. Po kilku minutach było już jednak 1:2. Wyszkowska defensywa nie upilnowała jednego z rywali, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Bugu. Do końca pierwszej połowy wyszkowianie mieli jeszcze szansę wyrównać, dobrych sytuacji nie wykorzystał jednak Piotr Podleś.

W drugiej odsłonie wyraźnie przeważał Bug. Kolejnej sytuacji sam na sam nie wykorzystał Podleś. W 70. minucie nie zawiódł Kowalczyk, który zachował zimną krew i pewnie pokonał golkipera ze stolicy. Zwycięską bramkę w 75. minucie zdobył Adrian Szymański, który po podaniu Damiana Maryniaka przyjął piłkę na 15. metrze i uderzył mocno przy samym słupku. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, Bug wygrał 3:2.

Bednarska Warszawa – Bug II Wyszków 2:3 (2:1)

Bramki dla Bugu: M. Bloch 33, Ł. Kowalczyk 70, A. Szymański 75.
Kolejnym rywalem wyszkowskiej drużyny będzie zespół KS II Wesoła. Mecz zostanie rozegrany w Wyszkowie w niedzielę 7 listopada o godzinie 13.00.

Błyskawica Warszawa – Sarmata Warszawa 0:0
Wisła Zakroczym – Mazur II Radzymin 1:1
Lotnisko Modlin – Marcovia 2000 II Marki 1:1
GKS Dąbrówka – KS II Wesoła 8:3
Wicher II Kobyłka – Huragan II Wołomin 2:3