Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 października 2020 r., imieniny Dionizego, Teofila

Bug przegrał w Sulejówku

(Zam: 20.03.2013 r., godz. 10.30)

W ostatnim meczu sparingowym tej zimy, Bug Wyszków poniósł pierwszą porażkę w całym cyklu przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. Wyszkowianie ulegli na wyjeździe zespołowi Victorii Sulejówek wynikiem 0:2.

Mecz został rozegrany w sobotę 16 marca w Sulejówku, w miejsce odwołanego (z powodu warunków atmosferycznych) spotkania ligowego z Błękitnymi Raciąż. Z powodu kilku urazów i oszczędzania zawodników pourazowych na starcie ligowe z Mławianką, trener Ogrodziński wystawił mocno eksperymentalny skład. Na boisku zabrakło m. in. Alana Wróbla, Mateusza Maciaka i Łukasza Kowalczyka. Pierwsza połowa była mimo tego dość wyrównanym widowiskiem, młodzi piłkarze Bugu w starciu z silnym zespołem trenera Stefana Liszewskiego grali bardzo dojrzałą piłkę. Do przerwy nie padły żadne bramki. W drugiej odsłonie szkoleniowiec Bugu dokonał kilku zmian, co skrupulatnie wykorzystali piłkarze Victorii. Gospodarze zdobyli dwie bramki, w obu przypadkach wykorzystując indywidualne błędy wyszkowskich defensorów. Swoje sytuacje mieli jednak również piłkarze Bugu. Zarówno Łukasz Szala, jak i wracający do gry po chorobie Szymon Chalski byli, niestety nieskuteczni.
Victoria Sulejówek – Bug Wyszków 2:0 (0:0)
Bug: Ł. Derejko – K. Wiśniewski, Sz. Salwin, A. Chukwuemeka, R. Nogaj – M. Rosiński, D. Gałązka, J. Rejnuś, D. Kaput, M. Gołębiowski – Ł. Szala. W drugiej połowie zagrali również: K. Rosa, K. Skoczeń, J. Wyszyński, Sz. Chalski.
Na najbliższą sobotę (23 marca) planowane jest inauguracyjne starcie Bugu Wyszków z Mławianką Mława. Mecz, który ma zostać rozegrany w Mławie, stoi jednak pod dużym znakiem zapytania. Po raz kolejny na drodze piłkarzom może stanąć zalegający na boiskach śnieg (prognozy na drugą część tygodnia zapowiadają opady). Ewentualna decyzja MZPN o przełożeniu kolejnej ligowej kolejki powinna pojawić się w środę. W przypadku, gdyby nie doszło do starcia z Mławianką, trener Ogrodziński zamierza przeprowadzić sparing wewnętrzny dla piłkarzy swojego zespołu uzupełnionych kadrowo o juniorów.
Mateusz Gołębiowski nowym nabytkiem Bugu
W zimowym okienku transferowym Bug pozyskał jednego piłkarza. Jest nim ofensywny pomocnik, Mateusz Gołębiowski. Poprzednim klubem 22-latka była występująca obecnie w Lidze Okręgowej Concordia Knurów, z dużymi tradycjami, w którym swoją karierę z piłką rozpoczynał m. in. Jerzy Dudek. Gołębiowski w Concordii występował na pozycji napastnika, w rundzie jesiennej zdobywając dla zespołu dwie bramki. W spotkaniach sparingowych rozegranych w barwach Bugu, trener Krzysztof Ogrodziński wystawiał Gołębiowskiego jako skrzydłowego. Miejmy nadzieję, że młody piłkarz będzie wzmocnieniem dla zespołu.
Bugu w rundzie wiosennej nie będą natomiast reprezentować dwaj dotychczasowi piłkarze klubu, Adrian Nikodemski i Łukasz Kamiński, którzy zasilili szeregi A-klasowego WKS-u Rząśnik.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl