Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyNie odbył się sparing z Victorią

(Zam: 13.03.2013 r., godz. 09.00)

Z powodu intensywnych opadów śniegu nie odbył się zaplanowany na ostatnią sobotę mecz kontrolny drużyny seniorów Bugu Wyszków z Victorią Sulejówek. Pod dużym znakiem zapytania stoi również pierwsza ligowa kolejka, która wedle terminarza powinna zostać rozegrana w najbliższy weekend.

Spotkanie z Victorią Sulejówek miało być ostatnim starciem sparingowym Bugu Wyszków w ramach zimowych przygotowań do rundy wiosennej. Z powodu zalegającej na boisku w Sulejówku warstwy śniegu mecz musiał zostać odwołany. Niesprzyjające prognozy na najbliższy tydzień, wieszczą również przesunięcie terminu startu rozgrywek. Przypomnijmy, że Bug zgodnie z terminarzem, powinien rozpocząć rundę w sobotę 16 marca, meczem u siebie z Błękitnymi Raciąż. Najprawdopodobniej jednak około środy pojawi się oficjalny komunikat Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, na mocy którego spotkania pierwszej kolejki rundy rewanżowej zostaną przełożone. Jeżeli ten scenariusz się sprawdzi, to Bug w najbliższy weekend rozegra zaległy sparing z Victorią.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl