Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaMateusz Tryc wygrał III Grand Prix Polski

(Zam: 07.03.2013 r., godz. 10.30)

Jak się okazało, powrót do rodzimej kategorii wagowej (do 81 kg) wyszedł na dobre pięściarzowi z Wyszkowa, Mateuszowi Trycowi. Wraca do dobrej formy, co potwierdził zwycięstwem na III Grand Prix Polski, które zostało rozegrane w ostatni weekend w Ząbkowicach Śląskich.

Konieczność udziału w Grand Prix Polski (jako eliminacji do Mistrzostw Polski, a co za tym idzie, również otwarcia sobie drogi do Mistrzostw Europy i Świata), wyeliminowała Tryca z walki podczas Gali WSB w Wyszkowie. Członek klubu Fenix Warszawa powetował sobie jednak brak możliwości występu przed własną publicznością świetną walką na Dolnym Śląsku. Wyszkowianin podczas III Grand Prix Polski wystartował, obok 19 innych pięściarzy, w kategorii do 81 kg. W swoim pierwszym pojedynku Mateusz pokonał Jordana Kulińskiego 2:1. Pozwoliło to na awans do ćwierćfinału turnieju. W nim naprzeciw wyszkowianina stanął Marek Matyja z Orła Oleśnica, którego Tryc również pokonał 2:1. W starciu półfinałowym nasz pięściarz spotkał się z Piotrem Sienkiewiczem z OZB Warszawa. Pojedynek zakończył się pewnym zwycięstwem wyszkowianina 3:0. Tak samo sędziowie punktowali zwycięstwo Mateusza nad Mateuszem Gątnickim z PACO Lublin w finale GP. W rezultacie Mateusz Tryc wygrał całą imprezę i uzyskał kwalifikację do Mistrzostw Polski. Gratulujemy sukcesu życząc jednocześnie powodzenia w starciach podczas krajowego czempionatu.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl