Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Inauguracja z fanfarami

Ikona
(Zam: 02.11.2010 r., godz. 12.50)

W minionym tygodniu Grzegorz Nowosielski oficjalnie zainaugurował swoją kampanię wyborczą. Zarówno Wspólnota Samorządowa, jak i popierająca jego kandydaturę Platforma Obywatelska, zaprezentowały swoich kandydatów na radnych.

Wydarzenie odbyło się 27 października w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Grzegorz Nowosielski reprezentujący Wspólnotę Samorządową wszedł na scenę przy dźwiękach fanfar.
- Tu się wychowałem, tu żyję i nigdzie stąd nie chcę wyjeżdżać – mówił o Wyszkowie.

Podsumował ostatnie lata w gminie.
− Mamy dobre drogi wyjazdowe, ciągle pojawiają się nowe chodniki i ścieżki rowerowe – mówił o rozwoju gminy. − Oświata w końcu jest na europejskim poziomie. Nasze szkoły wiejskie mają Internet i niczym nie różnią się od szkół w mieście. Pod tym względem nie możemy mieć nawet wobec Warszawy żadnych kompleksów.

Mówił także o bezpieczeństwie.
- Pod czujnym okiem kamer czujemy się w końcu bezpiecznie. Dodatkowe patrole policji, które funduje gmina Wyszków również zwiększają poczucie bezpieczeństwa jej obywateli – powiedział. − W naszej gminie żadne dziecko w szkole nie jest głodne. Jeśli rodziców nie stać na zrobienie drugiego śniadania, dziecko otrzymuje posiłek w szkole. Wszystkie najważniejsze, najdroższe inwestycje są finansowane z Unii Europejskiej.

Podkreślił, że co roku otwierane są nowe zakłady, przybywa miejsc pracy
- Wyszków to nie jest raj, to nie jest miejsce idealne. Wiem, co trzeba w tym mieście zmienić i przy państwa, i innych pomocy, możemy wspólnie osiągnąć zamierzone cele. Jesteśmy na dobrej drodze, ale musimy dalej pracować, by było jeszcze lepiej – oświadczył.

Na scenę zaprosił lidera wyszkowskiej Platformy Obywatelskiej Adama Mroza. Jego partia nie wystawia w wyborach własnego kandydata na burmistrza popierając Grzegorza Nowosielskiego ubiegającego się o reelekcję.
Adam Mróz podkreślił, że PO od ośmiu lat współuczestniczy w sprawowaniu władzy w gminie Wyszków.

- Nie wszystko, co zamierzaliśmy w ostatniej kadencji udało się osiągnąć, ale bierzemy wspólną odpowiedzialność za to, co za nami. Jesteśmy solidnym partnerem, znamy potrzeby miasta i gminy. Wiemy, jak dużo jest jeszcze do zrobienia – powiedział.

Mówił o poparciu przez jego partię Grzegorza Nowosielskiego.
− Nie oznacza, że rezygnujemy z własnych ambicji, aspiracji, czy poczucia obowiązku wobec wyborców. Wręcz przeciwnie – właśnie w poczuciu obowiązku wobec wyborców, mieszkańców, proponujemy poparcie człowieka sprawdzonego, doświadczonego, godnego, który gwarantuje dalszy dynamiczny rozwój miasta i gminy – powiedział.

G. Nowosielski i A. Mróz zaprosili na scenę kandydatów na radnych startujących z list obu ugrupowań. Towarzyszyli im także Adam Ołdak i Jan Kozon, którzy podpisali z PO i WS porozumienie.
- Na naszych listach wyborczych jest szereg osób, które są godne zaufania, które są po prostu wspaniałe, angażują się w pracę na rzecz swojej gminy, miasta – podkreślał G. Nowosielski.

- Chcemy prowadzić kampanię pozbawioną agresji, zapalczywości, niepotrzebnych słów – deklarował Adam Mróz. – Pamiętajmy, że po wyborach pozostaną ludzie, którzy będą musieli ze sobą współpracować.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl