Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Zmieleni.pl – zbiórka podpisów trwa

(Zam: 27.02.2013 r., godz. 10.30)

Około 300 podpisów zebrali do tej pory wyszkowianie skupieni wokół inicjatywy zmieleni.pl, mającej doprowadzić do wprowadzenia w wyborach do Sejmu jednomandatowych okręgów wyborczych. W wypożyczalni „K-9” działa już punkt, gdzie zwolennicy inicjatywy mogą składać podpisy na formularzach.

Akcja ma zasięg ogólnokrajowy, firmuje ją między innymi znany muzyk Paweł Kukiz. Ludzie wokół niej skupieni chcą wprowadzenia 460 okręgów jednomandatowych, w których posłowie byliby wybierani zwykłą większością głosów. W Wyszkowie akcję koordynuje Grzegorz Wróbel (wywiad z nim opublikowaliśmy na łamach „Wyszkowiaka” w listopadzie ubiegłego roku). Jak mówi, od tamtej pory zgłosiły się kolejne osoby chętne zabiegać o poparcie idei.
- Przysłali nam też podpisy z Ostrołęki, bo tam nie ma koordynatora akcji – informuje.
Zmieleni.pl to także dyskusje organizowane w kraju. Grzegorz Wróbel nie wyklucza, że uda się zorganizować podobne spotkanie również w naszym mieście. Jak informuje, od niedawna w Wyszkowie działa punkt, do którego każdy się może zgłosić, by się podpisać i poprzeć akcję lub pobrać formularz. Mieści się on w wypożyczalni DVD „K-9” przy ul. Spacerowej 27 (Osiedle Polonez) czynnej codziennie w godz. 12.00-22.00.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl