Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Konstantego

Młodziki U13 przygotowują się do wznowienia sezonu

(Zam: 27.02.2013 r., godz. 10.30)

Drużyna Bugu Wyszków z rocznika 2000, prowadzona przez trenera Marka Zalewskiego, wzięła udział w turnieju halowym oraz rozegrała mecz sparingowy z Legionovią Legionowo, w ramach zimowych przygotowań do zbliżającej się rundy wiosennej.

Turniej halowy ,,Alegria Cup” z udziałem młodzików Bugu Wyszków, został rozegrany w niedzielę 17 lutego w Kobyłce. Podopieczni trenera Marka Zalewskiego trafili w nim do silnie obsadzonej grupy, w której rywalizowali z rówieśnikami z Huraganu Wołomin, Dolcanu Ząbki, KS Wesołej oraz Wichru Kobyłka. Wyszkowianie pokonali Dolcan 1:0, tym samym stosunkiem przegrywając spotkania z pozostałymi trzema rywalami. W rezultacie Bug nie wyszedł ze swojej grupy. Ostatecznie w turnieju zwyciężyła ekipa gospodarzy, która wyprzedziła Huragan Wołomin i Ursus Warszawa.
W turnieju wystąpili: Sz. Drobot, B. Grabowski, Pik, M. Paź, P. Srochomski, F. Bućko, W. Młynarski, D. Penkul, D. Karp, W. Krzepicki.
W ostatnim tygodniu młodzi piłkarze rozegrali również w Legionowie sparing z miejscową Legionovią. Podopieczni trenera Zalewskiego po raz pierwszy wystąpili na pełnowymiarowym boisku, rywalizując po 11. Wedle słów trenera, tego typu sparingi będą rozgrywane coraz częściej, aby stopniowo przygotować drużynę do sezonu ligowego 2013/14, w którym zespół przejdzie z systemu gry dziewięcioosobowym składem na system jedenastoosobowy. Spotkanie z Legionovią zakończyło się zwycięstwem Bugu 3:2. Dwie bramki zdobył Dominik Penkul, jedno trafienie samobójcze zanotował natomiast jeden z rywali.
Legionovia Legionowo – Bug Wyszków 2:3
Bramki dla Bugu: D. Penkul (2), bramka samobójcza.
Bug: Sz. Drobot, B. Grabowski, M. Wysocki, W. Krzepicki, A. Borkowski, W. Młynarski, D. Paź, B. Samsel, F. Bućko, K. Ciach, P. Prachnio, P. Srochomski, D. Penkul, D. Karp, I. Oleksiak.
W najbliższym czasie młodzi piłkarze Bugu będą rozgrywali kolejne sparingi, na przeszkodzie stoją jedynie warunki atmosferyczne. Trener Zalewski planuje dla swoich piłkarzy starcie m. in. z Kosą Konstancin.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl