Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 września 2022 r., imieniny Cypriana, JustynyGołębiewski powołany do reprezentacji Polski

(Zam: 10.08.2010 r., godz. 06.30)

Jak donosi „Przegląd Sportowy”, występujący na co dzień w Polonii Warszawa, wyszkowianin Daniel Gołębiewski, otrzymał powołanie do piłkarskiej reprezentacji Polski seniorów na najbliższy towarzyski mecz z Kamerunem.

Daniel Gołębiewski<-b> zrobił kolejny krok do przodu w swojej piłkarskiej karierze. W ostatnim sezonie wyszkowianin z dorobkiem 6 bramek był najskuteczniejszym zawodnikiem Polonii Warszawa, wyrabiając sobie renomę solidnego napastnika. W debiucie w tym sezonie, wzmocniona transferami Polonia pokonała Górnik Zabrze 2:0, a duży udział przy drugiej bramce miał właśnie Gołębiewski, który wypracował sytuację Adrianowi Mierzejewskiemu<-b>. W piątkowym meczu wyszkowianin zastąpił na boisku kontuzjowanego strzelca pierwszej bramki, Artura Sobiecha<-b>. Tego samego zawodnika właśnie z powodu piątkowego urazu, jak donoszą największe sportowe portale, piłkarz Czarnych Koszul zastąpi również na zgrupowaniu kadry w Szczecinie. W środę 11 sierpnia, narodowa reprezentacja rozegra na stadionie Pogoni Szczecin towarzyski mecz z Kamerunem. Powołanie do kadry Franciszka Smudy<-b> już jest fantastycznym wyróżnieniem dla Gołębiewskiego, z naszej strony życzymy piłkarzowi, by ,,Franz” dał mu szansę potwierdzenia swoich umiejętności również na boisku.

Turu

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl