Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaKoła pełne papierosów

Ikona
(Zam: 02.11.2010 r., godz. 12.58)

Wyszkowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Podlasia, którzy przewozili ukryte w kołach volkswagena papierosy bez polskich znaków akcyzy. Za popełnione przestępstwo skarbowe odpowiedzą przed Urzędem Celnym w Ciechanowie.

W środę w godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali do kontroli przejeżdżającego przez Wyszków volkswagena, który jechał do Niemiec. Na platformie wiózł przyczepkę, natomiast na lawecie był drugi bus. Podczas kontroli policjanci ujawnili ukryte w dwóch kołach przewożonego na lawecie pojazdu papierosy różnych marek bez polskich znaków akcyzy. 335 paczek zapakowanych w pończochy było ukrytych wewnątrz kół. Jadący do Niemiec dwaj mieszkańcy Podlasia na początku twierdzili, że nie mają żadnych nielegalnie przewożonych towarów, a potem okazywali ogromne zaskoczenie znaleziskiem. Mężczyźni zostali zatrzymani w areszcie do wyjaśnienia sprawy. Przyznali się do winy, a ponieważ dopuścili się przestępstwa karno-skarbowego polegającego na ukrywaniu i przewożeniu papierosów bez polskich znaków akcyzy, sprawa zostanie w najbliższych dniach przekazana do Urzędu Celnego w Ciechanowie.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl