Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 października 2021 r., imieniny Marleny, Seweryna

Karambol na krajówce

Ikona
(Zam: 27.02.2013 r., godz. 10.30)

Samochody ciężarowe, autokar z 21 pasażerami i osobowe auto 20 lutego zderzyły się na drodze krajowej w Knurowcu. Przez ponad pięć godzin trasa była zablokowana.

Policja dostała zgłoszenie o wypadku około godz. 6.00. Wyglądało poważnie – zderzyły się cztery pojazdy: renault samochód ciężarowy z naczepą , którym kierował obywatel Białorusi, autokar mercedes z 21 pasażerami, kierowany przez mieszkańca powiatu białostockiego, samochód ciężarowy scania kierowany również przez obywatela Białorusi oraz samochód osobowy fiat fiorino. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, mandat dostał sprawca kolizji, obywatel Białorusi, który nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków.
Do szpitala trafił kierowca osobówki, który po udzieleniu pomocy został zwolniony do domu.
Do podobnego zdarzenia na tej trasie doszło już w Knurowcu 10 stycznia tego roku – przez pięć godzin policja usuwała skutki kolizji trzech ciężarówek i busa. Ucierpiał tylko sprawca – Białorusin, kierowca ciężarowej scani. Miał ogólne potłuczenia ciała.

***

Ucierpiał kierowca osobówki
W Turzynie 20 lutego na trasie K8 zderzyły się cztery samochody.

Obywatel Łotwy, kierujący samochodem ciężarowym volvo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył samochodu osobowego volkswagen. Ten z kolei uderzył w ciężarowego mercedesa kierowanego przez Białorusina, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką renault kierowaną przez mieszkańca Iłży. Z obrażeniami ciała do szpitala przewieziono kierowcę volkswagena. Po udzieleniu pomocy lekarskiej został zwolniony do domu. Trasa zablokowana była przez około 2 godz. Policja wyznaczyła objazdy.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji KPP w Wyszkowie
3

Komentarze

Nieostrozni.
Dodane przez benedykt, w dniu 27.02.2013 r., godz. 18.09
W Polsce ,jezdza jak dzikusy.Bardzo szybko i maly odstep miedzy samochodami. Czasami w predkosci 120km/h odstep miedzy samochodami wynosi 2 m.Brak wyobrazni u tych kierowcow.Wcale mi ich nie szkoda jak gina ,lub sa ciezko ranni.Zle nawieszchnie,slaby asfalt a do tego zle warunki atmosferyczne,a dla tych idiotow to nic nie znaczy.Za male kary i za malo radarow!!!!.
Knurowiec
Dodane przez Samson, w dniu 01.03.2013 r., godz. 09.49
Mamy w powiecie taki mały "czarny punkt"! Przydałyby sie tam jakieś urządzenia ostrzegawczo-monitorujące.
?
Dodane przez ds, w dniu 01.03.2013 r., godz. 10.53
Policja usuwała skutki? a to coś zupełnie nowego. Zawsze to robiła Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowe. Pół roku jestem na emeryturze, a tu takie zmiany.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl