Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 stycznia 2023 r., imieniny Jana, PrzybysławaSeniorzy w cygańskim stylu

Ikona
(Zam: 13.02.2013 r., godz. 10.30)

Już po raz siódmy w „Gościńcu pod Jesionem” ponad 130 osób bawiło się na balu karnawałowym zorganizowanym przez Urząd Miejski oraz Ośrodek Pomocy Społecznej, Dom Dziennego Pobytu „Senior”. Tym razem impreza miała cygański styl.

Bal 2 lutego rozpoczął się o godz. 16.00 – otworzyła go Ewa Chmielewska z wyszkowskiego OPS-u. Zabawę poprowadziła kierownik Domu Dziennego Pobytu „Senior” Dorota Wojtkowska. Organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele konkursów i niespodzianek. Seniorom do tańca przygrywał zespół muzyczny Dobra Nocka, odbył się również koncert muzyki cygańskiej, który wykonali Karolina Kaja Giżewska i Igor Giżewski. Tradycją imprezy jest również wybór Króla i Królowej Balu, którymi w tym roku zostali Czesława Ciarkowska i Jan Skoczylas. Nie mogło również zabraknąć konkursu na najciekawsze przebranie cygańskie, w którym triumfatorami okazali się Teresa Tomaszuk z Janem Geskinem, drugie miejsce zajęła Maria Giegiel z Jerzym Kijewskim, zaś trzecie miejsce na podium przypadło Hannie Zielińskiej i Stanisławowi Rogalskiemu.
Kolejnym zwyczajem na balu seniora jest loteria fantowa, którą prowadziło Stowarzyszenie „Promenada” dochód przeznaczając na program stypendialny „Talenty Wyszkowa” Można było wylosować biżuterię, sprzęt AGD, czy kosmetyki.
Goście byli bardzo zadowoleni z zabawy.
- Pierwszy raz jestem na balu. Bardzo mi się podoba i jeśli zdrowie pozwoli, to za rok również postaram się tu być – mówił pan Janusz.
- Fajna muzyka, sympatyczni ludzie, czego chcieć więcej? To mój trzeci bal z rzędu i na pewno nie ostatni – opowiadała pani Hanna.
W szampańskich humorach i miłej atmosferze seniorzy bawili się prawie do północy.

A.R.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl