Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaCharytatywnie w przedszkolu

(Zam: 06.02.2013 r., godz. 10.30)

W jaki sposób kształcić i wychowywać dzieci, aby w przyszłości wyrosły na mądrych, wrażliwych i odpowiedzialnych ludzi. Żeby potrafiły okazywać serca oraz potrafiły nieść pomoc słabszym, a także potrzebującym.

Jednym ze sposobów takiego wychowania może być włączanie maluchów do akcji charytatywnych. Dlatego też w grudniu w Samorządowym Przedszkolu w Brańszczyku została przeprowadzona kampania pod hasłem „Kolorowa książeczka dla chorego dziecka” na rzecz Powiatowego Szpitala w Wyszkowie. Jej celem było uczenie dzieci wrażliwości oraz zwracanie uwagi na potrzeby innych. Podopieczni, chcąc sprawić radość chorym dzieciom, ofiarowali swoje ulubione książki. Zebrano kilkadziesiąt książeczek, które zostały przekazane wraz z życzeniami na ręce pani ordynator Joanny Kukawki-Jurczyk. Bajeczki trafiły do świetlicy Dziecięcego Oddziału Powiatowego Szpitala w Wyszkowie. Akcja charytatywna okazała się pięknym przykładem otwartości na potrzeby innych. Dziękujemy rodzicom oraz przedszkolakom za poparcie przedsięwzięcia.
Dorota Kania, opr. E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl