Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 marca 2023 r., imieniny Anatola, KlaudiiXVI Grand Prix Bierunia o Puchar Burmistrza

(Zam: 06.02.2013 r., godz. 10.30)

W sobotę 26 stycznia w hali sportowej w Bieruniu odbyło się XVI Grand Prix Bierunia o Puchar Burmistrza zorganizowane przez Stowarzyszenie Big Budo Polska. W zawodach wzięli udział reprezentanci Wyszkowskiego Centrum Sztuk Walki.

W zawodach uczestniczyło 120 zawodników. Wśród niech znalazła się również prowadzona przez mistrza Zbigniewa Jeża reprezentacja Wyszkowskiego Centrum Sztuk Walki.
Imprezę można uznać za udaną. Zawodnicy dokładali wszelkich starać, by ich walki i występy były na najwyższym poziomie, a rywalizacja pełna emocji. Rozgrywki obejmowały różnorodne konkurencje, takie jak: kata, kata z bronią, kata synchroniczne i walki semi contact.
Rewelacyjnie w walkach semi contact zaprezentowali się:
- Zbigniew Wyszyński – złoty medal w kategorii do 80 kg,
- Jarosław Świercz – złoty medal w kategorii do 60 kg,
- Radosław Albrecht – brązowy medal w kategorii do 90 kg.
Świetnie zaprezentował się również debiutant, Wiktor Wyszyński, który zaimponował całej publiczności pomimo swego młodego wieku zdobywając – brązowy medal w formach z bronią do lat 8, demonstrując formę własną oraz srebrny medal w formach z bronią (długi kij).
Jarosław Świercz w kategorii kata z bronią do lat 16 zdobył kolejny, brązowy medal, demonstrując formę z kijem.
Łącznie wyszkowscy zawodnicy zdobyli więc sześć medali. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach.
opr. Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl