Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 10 lipca 2020 r., imieniny Amelii, Filipa

Młodzieżowcy zagrali w turniejach

(Zam: 31.01.2013 r., godz. 10.30)

Młodzieżowe zespoły Bugu Wyszków, z rocznika 2001 trenera Mariusza Szajczyka oraz rocznika 2000 trenera Marka Zalewskiego, wystąpiły w dwóch turniejach towarzyskich.

Podopieczni trenera Zalewskiego wystąpili w turnieju ,,KS Wesoła Indoor Cup” w Warszawie. W fazie grupowej turnieju wyszkowianie zremisowali 0:0 z zespołem KS Wesoła oraz 2:2 z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Takie wyniki pozwoliły im na awans do ćwierćfinału. W tej fazie Bug pokonał drużynę Orły Halinów 2:0. W półfinale wyszkowianie ulegli po zaciętym meczu rówieśnikom z zespołu Marcovia Marki 0:1. W ,,małym finale”, nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, pokonali Perły Złotokłos 2:1 i znaleźli się na najniższym stopniu podium turnieju.
Bug: Szymon Drobot, Dominik Penkul, Filip Bućko, Adrian Borkowski, Karol Ciach, Błażej Grabowski, Wiktor Młynarski, Mateusz Paź, Patryk Prachnio, Piotr Srokowski.
Trener: Marek Zalewski.
Zespół z rocznika 2001, który jest prowadzony przez trenera Mariusza Szajczyka, wystąpił w turnieju ,,Orzeł Zielonka Cup”. W rozgrywkach grupowych Bug pokonał Mazovię Mińsk Mazowiecki 1:0 (po bramce Aleksandra Wyszyńskiego), Dolcan Ząbki 1:0 (po bramce Macieja Czabaja) oraz Jagiellonię Białystok 1:0 (po bramce Aleksandra Wyszyńskiego). Wyszkowianie ulegli 0:2 Pogoni Siedlce oraz w tym samym stosunku bramkowym Orłom Zielonka. W rezultacie wyszkowianie zajęli trzecie miejsce w grupie, dzięki któremu zakwalifikowali się do walki o 5. miejsce w turnieju. W pierwszym starciu podopieczni trenera Szajczyka zremisowali 0:0 z Dragonem Bielany, wygrali jednak konkurs rzutów karnych (2:1). W decydującym o piątej lokacie meczu, wyszkowianie ulegli jednak 0:2 z Jagiellonią i ostatecznie uplasowali się na 6. miejscu w całym turnieju.
Bug: Tomasz Czyż, Łukasz Deluga, Jakub Wronkowski, Maksymilian Jasiński, Szymon Księżnik, Mateusz Sztorc, Jakub Rogalski, Aleksander Wyszyński, Szymon Andrzejewski, Wiktor Wiśniewski, Wiktor Skoczylas, Maciej Czabaj.
Trener: Mariusz Szajczyk.
Zawodnikom obydwu zespołów gratulujemy uzyskanych wyników, jednocześnie życzymy kolejnych sukcesów.
opr. Turu, źródło: www.mksbugwyszkow.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl