Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Niech żyje bal…

(Zam: 31.01.2013 r., godz. 10.30)

W minioną sobotę w Gościńcu „Pod Jesionem” odbyła się studniówka I Technikum Poligraficzno-Usługowego w Wyszkowie. Zgodnie z tradycją, bal rozpoczął polonez, który poprowadziła dyrektor Barbara Skalik z Maciejem Ponichterą, maturzystą z Technikum Obsługi Turystycznej. Abiturienci świętowali do białego rana

Część oficjalną poprowadzili Maciej Ponichtera oraz Magdalena Linka, uczennica Technikum Usług Fryzjerskich. Oprócz maturzystów Technikum Obsługi Turystycznej, Technikum Poligraficznego i Technikum Usług Fryzjerskich, wieczór uświetnili swoją obecnością m.in. Teresa Trzaska, wicestarosta powiatu wyszkowskiego, grono pedagogiczne, rodzice pełniący funkcję gospodarzy tego wyjątkowego wieczoru, delegacja klas trzecich.
W imieniu wszystkich maturzystów konferansjerzy podziękowali za dogodne warunki do nauki, opiekę i troskę wychowawczyniom – profesor Magdalenie Owsiany, Marioli Kurzątek oraz Joannie Kaniewskiej i całemu gronu pedagogicznemu.
– Dzisiejszy bal wieńczy czas, który spędziliście na edukacyjnych zmaganiach w szkole – powiedziała Barbara Skalik. – Oprócz programowej nauki, szkoła umożliwiła udział w atrakcyjnych formach nabywania kompetencji zawodowych i społecznych. Wykorzystajcie więc dobrze to, w co zostaliście wyposażeni – dodała. – Za przysłowiowe sto dni zasiądziecie do pisania najważniejszego z egzaminów w waszym życiu. Matura zakończy kolejny etap na waszej drodze edukacyjnej. Gdy patrzę na was dzisiaj, widzę na tej sali nie tylko uczniów, lecz pełnych nadziei, gotowych wejść w dorosłe życie młodych ludzi. Pamiętajcie, by waszym celom przyświecała odwaga, pokora, dobro i szacunek drugiego człowieka – podsumowała.
Dyrektor Skalik przekazała również życzenia wspaniałej zabawy w imieniu Roberta Lenarta, prezesa Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie.
– Są w życiu takie momenty i chwile, które pozostają w pamięci na całe życie. I właśnie takim czasem jest ten bal – powiedziała Teresa Trzaska. – Życzę, aby przygotowania do matury było łatwe i przyjemne, i abyście osiągnęli sukces – dodała
Podziękowania nauczycielom i dyrekcji złożyła również, w imieniu rodziców tegorocznych absolwentów, Renata Dąbrowska, przedstawiciel komitetu studniówkowego.
Zabawa rozpoczęła się od walca, którego uczniowie zatańczyli do utworu „Niebo z moich stron” z repertuaru Seweryna Krajewskiego. Odbył się także konkurs na Królową i Króla Balu. Zaszczytne tytuły otrzymali Jarosław Affek i Paulina Kisiel.
M.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl