Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 grudnia 2020 r., imieniny Krystyny, Sabiny

Nie chciał potrącić

Ikona
(Zam: 06.02.2013 r., godz. 10.30)

Próba uniknięcia potrącenia nietrzeźwego pieszego doprowadziła do wypadku. Kierowca zjechał do przydrożnego rowu. Pasażerka samochodu doznała urazu kręgosłupa.

2 lutego w godzinach nocnych w Dudowiźnie (gm. Brańszczyk) Sławomir R., mieszkaniec Warszawy, aby uniknąć potrącenia pieszego zaczął gwałtownie hamować. Samochód wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia pasażerka samochodu doznała obrażeń ciała w postaci urazu kręgosłupa. Okazało się, że pieszy był nietrzeźwy. Pięćdziesięciotrzyletni Krzysztofa Ch. zamieszkały w gminie Brańszczyk miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

Oprac. E.R.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

Dodane przez Fan, w dniu 07.02.2013 r., godz. 14.36
To bardzo ładne zachowanie kierowcy. Narazić siebie i pasażera, żeby uniknąć potracenia pieszego. Dudowizna to leżąca na uboczu wioska. Czy kierowca zachował należyte środki ostrożności, czy jechał z nakazaną przepisami prędkością? Szkoda, że od razu sugeruje się tu jedynie winę pieszego.
Dodane przez Golem, w dniu 07.02.2013 r., godz. 17.33
I tu się również zgadzam z Fanem. Nieraz i nie dwa, będąc na wycieczce rowerowej z rodziną obawiałem się wiecznie śpieszących się "warszawiaków". Absolutnie nie zachowują wymaganej ostrożności. Nie patrząc na rowerzystów mijają się na tzw. "trzeciego", jakby rowerzystów w ogóle nie było. Strach czasem jeździć. Jeśli kierowca z opisanego zdarzenia zachował należytą prędkość a dla uniknięcia potracenia człowieka wylądował w rowie to chwała mu za to. I rodzina tego człowieka nich będzie mu wdzięczna.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl