Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 października 2021 r., imieniny Darii, Ingi

Autobus „wylądował” w rowie

Ikona
(Zam: 31.01.2013 r., godz. 10.30)

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło w Lucynowie. Wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców doprowadziło do kolizji trzech samochodów. Na szczęście, nikt nie ucierpiał.

W piątkowy poranek dyżurny wyszkowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym w Lucynowie. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że prawdopodobnie kierujący ciężarową scanią wyprzedzając wymusił na mieszkańcu powiatu wyszkowskiego kierującym oplem astrą gwałtowne hamowanie. Kierowca samochodu osobowego wpadł w poślizg i uderzył w autobus, który prowadził mieszkaniec powiatu węgrowskiego. Autobus zjechał do przydrożnego rowu, nie przewoził żadnych pasażerów. Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Usuwanie skutków wypadku trwało trzy godziny. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

Oprac. E.R.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

"kierowcy rozrabiają"
Dodane przez Zdzich, w dniu 31.01.2013 r., godz. 14.39
Ten POpęd za kasą staje sie co raz bardziej niebezpieczny... Czy kierowca TIRa nie był przypadkiem Litwinem?
Dodane przez Golem, w dniu 01.02.2013 r., godz. 21.57
Od kiedy powstała obwodnica, ul. Warszawska stała się torem wyścigowym. Szczególnie upodobano sobie odcinek w Lucynowie, tuż za przejazdem do węzła drogowego w Mostówce.
miesieczne do warszawy
Dodane przez wyszkowiak, w dniu 03.02.2013 r., godz. 19.34
Kiedy ktoś wreszcie zrobi porządek z prywaciarzami.Cena biletu do Warszawy 9-10zl w jedną stronę. Brak biletów ulgowych,miesiecznych itd.Autokary jeżdżą pełne i jeszcze im mało.Czemu miasto z tym nie walczy.Ludzie jeżdżą do Warszawy zarabiają grosze w hipermarketach, na ochronkach i 1/3 wypłaty musza oddawac na dojazd.Czemu tak jest?
Bilety miesięczne
Dodane przez Wyszkowiak, w dniu 06.02.2013 r., godz. 09.38
Popieram komentarz nt. biletów w prywatnych autobusach kursujących pomiędzy Warszaw i Wyszkowem. Bilet kosztuje już 9-10 zł za przejazd w jedną stronę. Może ktoś z naszych rządzących tym się zajmie. To skandal, żeby nie było biletów miesięcznych, skoro ktoś dojeżdża do pracy codziennie. A może zrobić przetarg na jakiegoś przewoźnika i utrzeć trochę nosa prywaciarzom. Autobusy oprócz pasażerów siedzących wożą jeszcze na wcisk na stojąco masę ludzi, nie zawsze z bilecikiem.
Aby dowalić
Dodane przez KUDY, w dniu 09.02.2013 r., godz. 19.29
Co za bez sensu komentarze! Autobus jechał pusty! Jechał do Ostrowii do Punktu startu kursu. Miesięczne bilety, może warto zasugerować firmom przewozowym a nie na forum gdzie oni nie czytają. A przetarg to juz porażka jaki ma interes w tym gmina czy powiat? jesli masz pomysł pisz do gminy.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl