Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 września 2022 r., imieniny Cypriana, JustynyWKS wygrywa kolejny sparing

(Zam: 10.08.2010 r., godz. 06.35)

W czwartek 5 sierpnia WKS Rząśnik rozegrał u siebie kolejne spotkanie sparingowe przygotowujące drużynę do zbliżających się rozgrywek ligowych. Po emocjonującym meczu rząśniczanie pokonali zespół Orz Goworowo wynikiem 5:3.

Orz Goworowo był najlepszą drużyną, z jaką spotkał się w okresie przygotowawczym WKS. Spotkanie bardzo szybko nabrało rumieńców. Już po 7. minutach gry obie drużyny miały na swoim koncie po jednej bramce. Najpierw napastnik gości pokonał Piotra Zalewskiego w sytuacji sam na sam, a chwile potem, po faulu na Damianie Wiśniewskim, sędzia spotkania podyktował rzut karny, którego pewnym egzekutorem okazał się Krzysztof Borowski. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny starannie przygotowywały swoje akcje i stwarzały sytuacje do zdobycia goli. Na przerwę z prowadzeniem schodzili jednak miejscowi, dzięki bramce Pawła Osowieckiego, który pokonał bramkarza gości strzałem głową w 38. minucie gry.

Po zmianie stron goście szybko doprowadzili do wyrównania, wykorzystując błąd defensywy miejscowych. W kolejnych minutach ciągle lepiej prezentowali się piłkarze z Goworowa, ale ponownie gospodarze objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Piotr Ciemerych. Ten sam zawodnik w 70. minucie podwyższył prowadzenie gospodarzy, po raz kolejny nie dając szans na skuteczną interwencję goalkeeperowi gości. Piłkarze Orz-u nie mieli jednak zamiaru się poddawać. Po upływie 5. minut od drugiej bramki Ciemerycha ponownie zmniejszyli różnicę bramkową pomiędzy obiema ekipami. Tym razem zawodnik gości pokonał Roberta Gałązkę ładnym strzałem z ponad 20. metrów. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych. W 82. minucie po centrze z rzutu wolnego Łukasza Zalewskiego wynik meczu ustalił ładnym strzałem ustalił Grzegorz Abramczyk.

WKS Rząśnik – Orz Goworowo 5:3 (2:1)

Bramki dla WKS: K. Borowski (k), P. Osowiecki, P. Ciemerych, G. Abramczyk.

WKS: P. Zalewski (46 - R. Gałązka) - Ł. Abramczyk (70 - B. Szurawski), P. Klesza (70 - A. Gołębiewski), Ł. Zalewski, Z. Kałek (46 - K. Wiśniewski) - G. Abramczyk, K. Borowski (70 –P . Abramczyk), D. Zalewski, P. Osowiecki (70 - M. Kucharczyk) - P. Ciemerych (70 - K. Szulecki), D. Wiśniewski (46 - T. Osowiecki).

opr. Turu (źródło: www.wksrzasnik.fubolowo.pl)

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl